Bagolyvár Inárcs Inárcs

Bagolyvár Inárcs Inárcs
Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs
Bagolyvár Inárcs InárcsBagolyvár Inárcs Inárcs

Bagolyvár Inárcs Inárcs bemutatkozása

Budapesttől mindössze 34 kilométerre, Inárcson található a Bagolyvár Inárcs, mely kitűnő kikapcsolódási lehetőséget nyújt a pihenni vágyóknak. A csodálatos halastó és a fenyőerdő közelsége várja az ide látogatókat. A wellness részlegen szauna és melegvizes élménymedence áll a vendégek rendelkezésére.

A Bagolyvár Inárcs legnépszerűbb csomagjai

Bagolyvár Inárcs Inárcs - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs Inárcs - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Bagolyvár Inárcs Inárcs vélemények

Gyenge 2019. november 4.a párjával járt itt
Tetszett: Könnyen megközelíthető szállás. Szép, rendezett a kert, finomak voltak az ételek. Nem tetszett: November elején fűtetlen szobába érkeztünk. A fürdőszobában az előző vendégek által használt, maradék tusfürdők voltak kikészítve (a szálloda által biztosított repi tusfürdőkről van szó).
2019. július 8.a párjával járt itt
Ár-érték arányban azt kaptuk,amire számítottunk,vagy egy picit kesebbet,de az emberi oldalon. A recepciós hölgy ha picit kedvesebb lenne,talan az első benyomás pozitívabb lehetett volna. A vendégház környezete valóban szép,rendezett. A wellness nem túl nagy. Kicsit furcsa,hogy az éttermen kívül nincs egy bár se és személyzetet se nagyon látni.
Átlagos 2019. április 23.a párjával járt itt
A park, a környezet nagyon szép, rendezett. Gyönyörű virágok, a halastó nagyon szép. A szobában a fürdőszoba kicsi, alig lehet elférni. Az ágy kényelmetlen volt, egyébként maga a szoba szép és tiszta. A welness részt nem tudtuk kihasználni, ott lazítani nem lehetett akármikor mentünk le a gyerekek ugráltak, labdáztak a vízben(nem vagyunk gyerek ellenesek,de.
Kiváló 2019. április 23.gyerekekkel járt itt
Tetszett, hogy a szállás és környéke rendezett tiszta. A kert gyönyörű, nyugtató, aki kikapcsolódásra vágyik itt megtalálja. Családbarát a szálloda. A szálloda tulajdonosa és dolgozói nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Az étteremben finom ételeket ehettünk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Szívesen ajánlom másoknak is és mi is visszatérünk még.
Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
Várakozáson felüli élmény, szép tisztaság, kedvesség, segítőkész személyzet, bőséges-finom svédasztalos reggeli és vacsora, szép park, nagyon tetszett nekünk. Paco a beszélő papagáj nagy kedvencem, minden nap "beszélgettünk" egy kicsit :D A wellness kellemes,nem túl nagy, a víz hőmérséklete számunkra megfelelő volt. Reméljük újra vendégeik lehetünk :)
Bagolyvár Inárcs Inárcs - Medence/kertBagolyvár Inárcs Inárcs - Környék
Kiváló 2019. január 23.a párjával járt itt
Nemrégiben (jan. 15-17. ) 3 napot töltöttünk a Bagolyvár vendégházban és csupa jó élménnyel tértünk haza. A különlegesen kedves fogadtatásról, Katalin Asszony és lánya, Kati figyelmességéről, a finom és bőséges ételekről, a pincér kedvességéről és előzékenységéről csak szuperlatívuszokban beszélhetünk.
Átlagos 2018. november 2.gyerekekkel járt itt
Bagolyvárba visszatérő vendégek vagyunk, eddig maximálisan elégedettek voltunk a hellyel, viszont ez alkalommal némi probléma adódott a szolgáltatással: első este a vacsora megkezdése után mentünk enni. Az ételpult lerabolva, az emberek sorba álltak az ételért, amit nagyon lassan pótoltak.
Átlagos 2018. október 21.a párjával járt itt
Nagyon szép a parkja. A szoba is szép, igényes, tiszta. A Wellnessben a viz hőmérsékle 2000%, hogy max 25-27 fokos volt, a kiírt 30-32 helyett. A finn szauna nem ment feljebb, 67 foknál, ami jelezve is lett. Ezt a hibát nem hárították el 3 nap alatt. Lehetne akár kint is valami meleg medence hűvösebb időkre.
Bagolyvár Inárcs Inárcs - SzobákBagolyvár Inárcs Inárcs - Külső képBagolyvár Inárcs Inárcs - Külső képBagolyvár Inárcs Inárcs - Medence/kertBagolyvár Inárcs Inárcs - EgyébBagolyvár Inárcs Inárcs - Külső képBagolyvár Inárcs Inárcs - Medence/kert
Átlagos 2018. október 12.a párjával járt itt
Pihenni jöttünk ide! Ehelyett fáradtabb voltam mint valaha! Az ágy iszonyat kényelmetlen alig aludtunk valamit! Nagyon meleg van a szobában, a melegvíz nagyon későn jön a csapból, zuhanybol. A kaja viszont remek és bőséges! A környezet is nagyon szép, látszik a sok munka benne! A medence vize nem volt épp a legtisztább!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2018. július 12.a párjával járt itt
Áprilisban jártunk itt. A szoba kicsi, és elég furcsán néz ki. Próbáltak romantikát csempészni a szobákba, a bordó szövet tapétával, meg a rongyos lámpa ernyőkkel, de ez nem igazán sikerült. . . Inkább ki kellne festeni valami kellemes színnel, sokkal ízlésesebb lenne. A wellness jó volt, mert szinte senki nem volt az ott tartózkodásunk alatt, így csak a mienk volt a medence.
Bagolyvár Inárcs Inárcs a térképen
2365 InárcsHonvéd u. 73.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • élménymedence • infraszauna • finnszauna • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem • bár