Gála Étterem Jánoshalma

6440 Jánoshalma, Béke tér 5.

Gála Étterem Jánoshalma a térképen

Gála Étterem Jánoshalma értékelése:

1. helyezett a 3 jánoshalmi étterem közül
75. helyezett Dél Alföldön - 856 étterem közül

Gála Étterem Jánoshalma vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 20.
Több alkalommal voltunk már itt,sosem csalódtunk.Gyors,korrekt kiszolgálás,hatalmas adag ételek és teljesen reális árak fogadnak mindig bennünket.A bőségesen etlapon mindenki talál magának megfelelő ennivalót,legyen az pizza, frissen sültek vagy kész ételek.Talan az egyik legprofibb hely ahol vidéken járva ettünk egy jót.Ajanlom mindenki számára.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 17.
Legutóbb egy hónapja voltunk a családommal. Az ételek fenségesek, nagy adagok. A kiszolgálás gyors, a felszolgálók kedvesek. A legjobb pizzát életemben ott ettem (bőséges, szaftos, kellemesen vékony a tésztája és a kiírt méretnek megfelelő). Mindenkinek csak ajánlani tudom. Családi evésre mindig ide járunk, a 7 éves kislányom piros pontért is mindig ide szeretne menni ünnepelni.

Legnépszerűbb csomagok Jánoshalmán és környékén
Szent János Üdülőház
Mórahalom
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.14. - 2020.10.13.
Elixír Medical Wellness Hotel
Mórahalom
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 18.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és a Szent Erzsébet Gyógyfürdő medence és szauna szolgáltatásainak használatával, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.03.28. - 2021.04.21.

Szállodák Jánoshalma környékén
Colosseum Wellness Hotel Jánoshalma
Duna Wellness Hotel Jánoshalma
A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú...
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)

Gála Étterem JánoshalmaX