Arizona Steak House Jászberény értékelése
4. helyezett a 15 jászberényi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Unalmas

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nem először jártunk a jászberény Steak House-ban, ami nevéhez képest legkevésbé steak house.
Aki már járt igazi steak house-ban, az tudja miről beszélek.
Többet vártam, sokkal többet.
Utoljára kb. egy éve jártunk itt, az ételválaszték még mindig ugyanaz sok-sok éve, ami igazán unalmas. Semmi különös, átlagkaják, átlagízek, átlag adagok.
A pincér vidám, jókedélyű srác volt, nyilván ez volt az egyetlen pozitívum a dologban. Kapott is óriási borravalót, amit - mint később kiderült - sajnos mégsem ő kapott meg, hanem a tulaj, pedig kifejezetten a pincérnek szántuk, mivel más meg sem érdemelte volna.
Javaslom a tulajdonosnak, cserélje le az étlapot, tegyen fel új ételeket, viszotn a pincérekre vigyázzon és becsülje meg őket, mert csak ők érnek valamit.
A hely egyébként szép, bár már 10 éve is pont így nézett ki, semmi nem változott (igaz, minek változtatni, ha valami jó).
Összefoglalva: átlagos, unalmas, kéne egy kis változás.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni andiko felhasználót?    Igen

5100 Jászberény
Serház u. 1.

2021. május 3.
Már sajnálom, hogy hallgattam a családtagjaimra és nem álltunk tovább, miután megkaptuk az étlapot. Nagyon drága ételekből állt a felhozatal, így utólag határozottan irreálís áron. Azt gondoltuk ilyen áron, valami nagyon extrát kapunk. De nem. A választék nagyon kevés. Az adagok gyerekadagok....