Arizona Steak House Jászberény
5100 Jászberény, Serház u. 1.

Arizona Steak House Jászberény a térképen

N. Ákosné TOP étteremértékelő
N. Ákosné TOP egyébhely értékelő
2021. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. május 3.
Már sajnálom, hogy hallgattam a családtagjaimra és nem álltunk tovább, miután megkaptuk az étlapot. Nagyon drága ételekből állt a felhozatal, így utólag határozottan irreálís áron. Azt gondoltuk ilyen áron, valami nagyon extrát kapunk. De nem. A választék nagyon kevés. Az adagok gyerekadagok. Mindannyiunknak kikerekedett a szeme, amikor elénkrakta a pincér.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Az étel rendben volt, a leves finom, a szűz puha, bár a rizottó széle meglehetősen száraz volt. A kiszolgálás gyors, udvarias. Egyedül az a zavaró, hogy végig kellett hallgatom az összes, a pultnál zajló magánbeszélgetést, bár igaz én ültem túl közel. De összességében rendben volt!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Aug. 20-án estefelé ültünk be az étteremhez tartozó teraszra. Kellemes, szép idő volt, a városban nyüzsögtek az emberek, folyt a 20-i műsor a színpadon. Tehát a hangulat megvolt. De sajnos a rendelt ételek hamar elvették a jó hangulatunkat. A férjem bélszínt rendelt erdei gombamártással. Nos, a bélszín legföljebb hátszín lehetett, de igencsak rágós volt, a gombaszósz pedig valami ízetlen híg lé volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten a steak miatt mentünk be. Az igazsághoz tatozik, hogy hogy nem ettünk még, így roppant kíváncsiak voltunk egy éttermi steak-re. Mivel nincs összehasonítási alapunk, mi egyértelműen pozitív véleménnyel voltunk az ételt illetően. A hús puha volt, úgy átsütve, ahogy kértük, az ízek, a tálalás teljesen rendben volt. A pincérről pedig nem is beszélve.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
Steak house, de steaket nem érdemes rendelni ! Viszont a hamburger, a lazac, a saláták, a levesek mind kiválóak! A kiszolgálás parádés, kedves fiatal srácok, tisztelettudóak, mosolygósak, aranyosak. Szakmai tudásuk persze nem egy Michelin csillagos étteremhez valóak, de arra jók, hogy egy ilyen kis bisztró jellegű kajáldában mosolyogva kihordják az ételeket.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk a jászberény Steak House-ban, ami nevéhez képest legkevésbé steak house. Aki már járt igazi steak house-ban, az tudja miről beszélek. Többet vártam, sokkal többet. Utoljára kb. egy éve jártunk itt, az ételválaszték még mindig ugyanaz sok-sok éve, ami igazán unalmas. Semmi különös, átlagkaják, átlagízek, átlag adagok.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
A szívek magukért beszélnek.
A foci eb közeledtével kifejezetten ajánlom az Arizonát. A társaság, a hangulat magáért beszél, az ételek-italok elfogyasztása kifejezett élmény.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
Kastélyhotel Sasvár
Parádsasvár
3 nap/2 éjszaka 24.500,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, kilátó látogatással, sportolási lehetőségekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.06.10.
Siesta Vendégház

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Aquarell Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Erzsébet Park Hotel Jászberény
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Tavasz a kastélyban (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Arizona Steak House JászberényX