andiko

andiko adatlapja

Regisztráció2016.02.08
Utoljára itt2020.10.14

Kiváló 2016. március 15.a párjával járt itt
Nagyon jó elhelyezkedése miatt (a város szívében található) egyszeráűen fantasztikus a hely! innen fel lehet fedezni az egész várost, klasszakat lehet sétálni. Nagyon színvonalas az enteriőr, szép belső udvara van. A személyzet udvarias, kedves és nem tolakodó. Az ételek finomak, és a wellnes részleg is kiváló.
Gyenge 2016. február 8.a párjával járt itt
Harmadjára vacsoráztunk a férjemmel ebben az étteremben az elmúlt fél év alatt (nem ismerünk sajnos más éttermet Jászberényben, mivel átutazóban szoktunk itt járni). Szépen felújított épület, de a flancos külső rút belsőt takar. Az étel választék unalmas, az ételek minősége átlagos, inkább mondanám ízetlennek. Pld.
Átlagos 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Nem először jártunk a jászberény Steak House-ban, ami nevéhez képest legkevésbé steak house. Aki már járt igazi steak house-ban, az tudja miről beszélek. Többet vártam, sokkal többet. Utoljára kb. egy éve jártunk itt, az ételválaszték még mindig ugyanaz sok-sok éve, ami igazán unalmas. Semmi különös, átlagkaják, átlagízek, átlag adagok.