Lugas Szállás Jászberény

5100 Jászberény, Hatvani út 43.

Lugas Szállás Jászberény a térképen

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Az apartmanban volt a szállásunk ami nagyon tetszett. Berendezett konyha, 2 szoba és fürdő állt a rendelkezésünkre. Minden tiszta, friss és modern. Az első szobában aludtunk, itt francia ágy van, kényelmes. Nyugodt, csendes környezet, jól lehetett pihenni. A szállásadók kedvesek, az udvar szép, parkosított, rendezett. Sajnos csak az utcán tudtam parkolni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Először voltunk ezen a szálláson és azért választottuk, mert egy programra érkeztünk Jászberénybe, és ehhez közel volt. Általában mindenhez közel van. Igaz, hogy a közelében nincs étterem, de közel van a belváros, ahol több is van. a szállásadók kedvesek, készségesek voltak. Az udvar kellemes, virágos, de be lehet állni autóval is.

Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.05.31.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Eger
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Hotel Panoráma Eger
A Panoráma Hotel Eger belvárosában, kertvárosi környezetben található. Különlegessége, hogy...
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Családi csomag (min. 2 éj)

JászberényX