Lugas Szállás Jászberény

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Lugas Szállás Jászberény vélemények

2068
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 233 városban járt márFelfedező - 253 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2068 feltöltött kép
2018. október 24.barátokkal járt itt
Az apartmanban volt a szállásunk ami nagyon tetszett. Berendezett konyha, 2 szoba és fürdő állt a rendelkezésünkre. Minden tiszta, friss és modern. Az első szobában aludtunk, itt francia ágy van, kényelmes. Nyugodt, csendes környezet, jól lehetett pihenni. A szállásadók kedvesek, az udvar szép, parkosított, rendezett.
2018. október 24.a párjával járt itt
Először voltunk ezen a szálláson és azért választottuk, mert egy programra érkeztünk Jászberénybe, és ehhez közel volt. Általában mindenhez közel van. Igaz, hogy a közelében nincs étterem, de közel van a belváros, ahol több is van. a szállásadók kedvesek, készségesek voltak. Az udvar kellemes, virágos, de be lehet állni autóval is.