Fogadó Az Öreg Malomhoz étterme Jósvafő

2024.06.19-ig
Hotel Eger Park

Fogadó Az Öreg Malomhoz étterme Jósvafő vélemények

Szörnyű 2018. október 27.gyerekekkel járt itt
2018. október 21-én szerettünk volna itt ebédelni, (4 felnőtt, két gyerek). A hátsó terembe vezényeltek minket, ahová belépve a teremben álló füsttel, párával szembesültünk. A konyha ajtó ide nyílik és nyitva is volt annak szellőztetése miatt, mert a páraelszívó nem tudott megbirkózni a feladattal.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 14.családjával járt itt
Hétvégén betérünk ebédelni a családdal a fogadóba,ami az utcáról nagyon megnyerő képet adott, a kertben kinti asztalnál foglaltunk helyet, majd két perc elteltével megszálltak a darazsak és böglyök, így hát bementünk az épületbe szerencsénkre.
Kiváló 2017. július 14.gyerekekkel járt itt
Ebédelni jöttünk többedmagunkkal és két kis gyerekkel. A pincérnő készségesen hozta is az etetőszéket. A kiszolgálás rendben volt, az étlapon szerepeltek a jellemző palóc ételek, az adagok hatalmasak, ízletesek és az ár/érték arány miatt is megéri betérni. A környezet gondozott, levendulák, fűszernövények teremnek a teraszon.
Gyenge 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
A barátnőmel voltunk az étteremben bár ne tettük volna,az étlap árak tájékoztatása a bejáratnál nincs feltüntetve csak akkor szembesűl az ember vele mihelyt helyet foglal és kinyitja az étlapot,ami szerintem nagyon drága. A környezet lepukkant és lehangoló és még macskák is járkáltak az asztal körűl.
Átlagos 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Mivel a Tengerszem szálló étterme jelenleg nem működik, Jósvafőn a faluban a patak partján található romantikus fogadó éttermében vacsoráztunk a családdal és barátokkal. A várakozás közben a gyerekek a fogadó udvarán és a közeli patak partján remekül eltöltötték az időt, így a szülők is nyugodtan tudtak beszélgetni.
Fogadó Az Öreg Malomhoz étterme Jósvafő - Étel/italFogadó Az Öreg Malomhoz étterme Jósvafő - Étel/italFogadó Az Öreg Malomhoz étterme Jósvafő - Egyéb