Silver Major Kaba

Silver Major Kaba
Silver Major KabaSilver Major Kaba
Silver Major KabaSilver Major Kaba

Silver Major Kaba bemutatkozása

A Silver Major Hajdúszoboszló mellett, a 4-es számú főút 194-es kilométerénél található. 30 kényelmes szobával, 240 fős befogadóképességű csárdával, falumúzeummal, szabadtéri termál és úszómedencével áll a vendégek rendelkezésére.

4Szolgáltatás
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Silver Major Kaba vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat
Kiváló 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
Feleségem választotta a szállást utolsó pillanatban szervezett rövid családi nyaralás helyszíneként, és abszolút jó döntésnek bizonyult. A gyerekek a hajdúszoboszlói fürdőbe vágytak és a közelében található apartmanok telítettsége miatt szorultunk ki ide Hajdúszoboszló mellé. Szerencsére.
Silver Major Kaba - KörnyékSilver Major Kaba - KörnyékSilver Major Kaba - KörnyékSilver Major Kaba - Külső képSilver Major Kaba - Külső képSilver Major Kaba - Medence/kert
Kiváló 2016. június 5.gyerekekkel járt itt
Tavaly nyaraltunk itt, gyönyörű a hely , csendes, kényelmes a lakás, finomak és változatosak az ételek. Gyerekbarát, lányom nagyon élvezte a gyerekmedencében a fürdést. Különleges hely, érdemes megnézni!
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Mi biztosan vissza térünk pár alkalommal a jövőben, ajánlom másoknak is.
Kitűnő vendégfogadás és ellátás a konyha kiváló.
A horgászat nagyszerű volt, csak óvatosan kell csinálni mert nagyok a halak. Nekem szakított. Láttam spórit, akinek a botját vitte el a hal 30-40 méterre a tóba.
Nagyszerű kikapcsolódás volt.

Köszönjük SILVER MAJOR !
Csernák László és Lászlóné
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt és az idén is szeretnénk megint ott pihenni pár napot. Tetszik, hogy nem egy túlzsúfolt, zajos nyaralóhely, hanem egy igazi, békés major, állatokkal, gyümölcsöskerttel, ahol zavartalanul lehet pihenni, sétálni. A szállás kényelmes, a reggeli bőséges volt. Az éttermi árak elfogadhatóak, az ételek finomak.
Silver Major Kaba - KörnyékSilver Major Kaba - EgyébSilver Major Kaba - Medence/kert
Kiváló 2016. január 11.gyerekekkel járt itt
Ezt a helyet másképpen kell értékelni, mint egy egyszerű szálláshelyet. Ez egy gazdaság, ahol megfigyelheted, hogy zajlik itt a napi élet, etetés, trágyázás, almozás, és közben nagyon jól érezheted magad. Kényelmes bungalók, jó ételek, italok,figyelmes személyzet, végtelen tér, ahol sétálhatsz,nézelődhetsz,ha kedved van etetheted az állatokat is.
Átlagos 2015. augusztus 28.családjával járt itt
Három napot töltöttünk el itt a 4 éves kislányunkkal. Pozitív volt, hogy sok állat van, melyeket meg lehet simogatni, etetni lehet őket. Jó volt a 2 medence is,de sajnos a gyermek medence nem üzemelt. Az éjjeli őr nagyon kedves bácsi volt. . . Negatív viszont,hogy a medencék nagyon messze vannak a szobáktól, na jó ez kényelmi szempont, de ha már nyaralunk, akkor kényelmesen tegyük.
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk a Silver Majorban és nagyon jól éreztük magaunkat. 3-an voltunk a 4 éves kislányommal együtt,aki nagyon élvezte a környezetet. Van állatsimogató,kültéri úszó medence,termál medence,horgászási és bográcsolási lehetőség is. A szoba kényelmes és tiszta(rovarirtót viszont érdemes vinni).
Silver Major Kaba - Medence/kert
2015. május 31.a párjával járt itt
Jartam a Silver Majorba,nagyon szupert minden,gyonyoru kikapcsolodast biztosit a nyugalomra vagyoknak,ha tehetem es idom van ra Hajduszoboszlon csak a Silverbe toltjuk szabadidoben.Kerem ertesitsenek ha a nyari idoszakban lenne es milyen periodusban visszajaro klienseknek Akciojuk,koszonettel Rethy Laszlo,Nagykaroly,Romania.
Kiváló 2014. augusztus 9.a párjával járt itt
Csönd, nyugalom, tisztaság, szépség, természetesség, eredetiség,családias hangulat,. . . Gyönyörű, jól felszerelt, igényesen berendezett szobák, ápolt környezet, kedves és szívélyes vendéglátás, bőséges, házias ízekkel felturbózott reggeli,. . . Nagy értéke számunkra a saját gyógyvizes és úszómedence, ami kristálytiszta, és napozóágyak sokaságával körbevéve. :)
Kiváló 2013. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ez egy működő gazdásság, a gyerekek imádtak, lovaglási lehetősség, a házak szépek, a medencék tiszták! ! Kedvező ár. Ezek csak javaslatok, mert nekünk nagyon-nagyon tetszett: Legalább egy homokozót a gyerekeknek, sajnos a játszóteret lebontattak mert nem volt eu konform, elmondásuk szerint.
Silver Major Kaba a térképen
4183 KabaA 4-es számú főút mellett, a Kabai útfélen, a 194-es kilométerkőnél.
+36 52 363811
• szabadtéri úszómedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • K&H SZÉP kártya
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem
Wellness Hotel Szindbád