szacsa

szacsa adatlapja

Szeretem a gasztro-kalandozást, és rájöttem, hogy az igazi értékeket nem a páváskodó nagy helyeken, hanem sokszor a "nemisgondolnádmilyen" helyeken kell keresni.
Hétvégén szinte mindig elutazom, vagy túrom a saját kertem, ami nem kis élmény. Az étterem látogatás felüdít, már ha jó a gasztroélmény.
Regisztráció2015.05.03
Utoljára itt2020.03.23

Kiváló 2016. február 11.gyerekekkel járt itt
Középső gyermekem 24. születésnapját kívántuk megkoronázni egy jó ebéddel. Gyulára jellemző módon, ahol mindig nyüzsgés van a3. helye találtunk szabad asztalt, ez volt Géza konyhája. Sokszor voltam már itt, még akkor is, mikor görög Taverna volt, meg tavaly nyáron is, amikor igazán kellemes a vízparti terasz.
Kiváló 2016. március 22.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltam már itt, általában kellemes benyomásokkal távoztam, kivéve egy halászlevet, az elég zűrös volt. Múlt szombaton is itt ebédeltünk, és bár elég sokan voltak (hétvégén vagy nyáron itt mindig sokan vannak)pikk-pakk ott volt a pincér és pikk-pakk a rendelést is megkaptuk. Az ételek finomak voltak,minden rendben volt.
Kiváló 2015. május 5.barátokkal járt itt
Gyula egy igazi kis ékszerdoboz, ahol mindig történik valami, fantasztikus, pezsgés, főleg már ilyen tájban. Bármikor érdemes odamenni, biztos lehetsz benne, hogy valamilyen rendezvénybe csöppensz. A sok kiváló szálláshely közül nyugodtan válaszd az Erkelt, főleg ha valami akciót sikerül kifogni, de az meg mindig van.