Fresh Corner - Rekettyés pihenő Kál

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Fresh Corner - Rekettyés pihenő Kál vélemények

2019. december 20.egyedül járt itt
Fresh Corner Rekettyési egysége az M3-as autópálya melletti MOL kút keretében működik. Kiemeli a hasonló élmények közül, hogy a pultos – egy középkorú úriember - nagyon kedves és udvarias volt, messze kedvesebb és udvariasabb, mint a Molosok általában.
Fresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étel/italFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - BelsőFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - EgyébFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Külső képFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étel/italFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étel/ital
2019. június 30., csoporttal járt itt
Erdélyi kirándulásra menet álltunk meg a Rekettyésnél lévő Fresh Cornernél. Ritkán autózom, és az országúti pihenők közül eddig csak a Marché hálózatával találkoztam. A Fresh Corner más jellegű, meleg ételek nincsenek, viszont a szendvics választék gazdag és gusztusos. Ezen kívül kekszekből és egyéb útra való rágcsákból, italokból kínálnak sokfélét.
2019. március 16.egyedül járt itt
Miskolc felé utazva itt álltam meg egy rövid pihenőre az M3-as autópálya mellett. A MOL benzinkút shopja, a Fresh Corner, ami egy jobbacska útmenti büfének is beillik. Kávét két módon is beszerezhetünk, vagy magunknak elkészíthetjük és ízesíthetjük az önkiszolgáló kávéautomatában, vagy megrendelhetjük a pultban is, ahol a barista frissen készíti el részünkre.
Fresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Külső képFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étlap/itallapFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - MosdóFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - BelsőFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - BelsőFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étel/italFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étel/italFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étel/italFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - BelsőFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - BelsőFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Étlap/itallapFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - BelsőFresh Corner - Rekettyés pihenő Kál - Külső kép