6300 Kalocsa, Híd u.9.

Szállások Kalocsa városában
Wellness csomagok Kalocsa városában

Trófea Étterem Kalocsa vélemények

2020. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 13.
Pár napja, szokásaimtól eltérően menüt kértem. Az étel finom volt és bőséges. A felszolgálók modora és a tisztaság hibátlan. Amikor a városban járok, mindig betérek ide. Régen egy kényes ízlésű hölgy vendégemmel jártam itt, neki is megfelelt. Kulcsfontosságú volt hogy nem vallottam szégyent a hölgy szemében. Nagyon hangulatos a terasz a vízparton.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kalocsai hétvégénken véletlenül találtam rá az étteremre. A hely egy kedves, partmenti csendes helyen van, a vízparton. Az étlapon kínált ételek kreatívan összeállítottak, a kiszolgalás udvarias, a pincérnő mosolygós. Az étel gyorsan megérkezett, ízlésesen tálalt, és nagyon finom volt. Az adag bőséges, az árak ehhez képest nagyon jók.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Véletlenül akadtunk rá erre a kellemes, hangulatos kis étteremre. A felszolgáló kislány kedvessége csak felső fokban emlithető. Az ételek nagyon izletesek és óriásiak voltak, pedig menüt rendeltünk, ami általában kisebb, mint az a'la cart adagok. Szakadő esőben kint ültünk az óriási esernyő alatt és csodáltuk a szép panorámát, mig tömtük a bendőnket.

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 21. - 4 látogató hasznosnak vélte
Előszezon előtt voltunk Kalocsán. Vasárnap lévén minden zárva volt, még a múzeumok is (! ? ). Véletlenül találtunk rá a helyre. Nagyon kellemes környéken (patak partján pár száz méterre a városközponttól) egy igazán hangulatos kis étterem. A kiszolgálás osztályon felüli, az ifjú pincér Hölgy láthatóan ismeri az ételek részleteit.

Legnépszerűbb csomagok Kalocsán és környékén
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.22.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.344 - 30.636,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.03.01. - 2022.01.02.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.06. - 2022.08.05.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
4 nap/3 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.04. - 2021.12.31.

Szállodák Kalocsán és környékén
Zichy Park Hotel Kalocsa
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval (1 éjtől)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

Trófea Étterem KalocsaX