Valami nagyon jó

84 Bisztró Kapolcs

Kiváló 2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 2.
Gondoltam is, hogy na, itt majd biztosan belekezdek az ömlengésbe... de hgyan is lehetne megúszni itt az ömlengést? Kapolcsot mindenki - azaz a legtöbb ember - a Művészetek völgyéről ismeri. Esetleg voltam valakiknek, mint nekem is emlékeim a Malompart étteremről, ami elég tartósan és régóta zárva van a falu végén. Ha nincs Völgy, akkor itt hol eszel? És most itt a válasz: egy nagyon igényes, nagyon kedves, nagyon szerethető helyen, a 84 Bisztróban! Az úton látszik a nagy lobogó zászló, felhívja a figyelmet erre, panzió és étterem egyben, rendkívül szépen megoldva, remek ízléssel, szerethető helyen. A tengeri kínálat eléggé meglepett, nem erre számítottam, hogy itt feketekagylót meg rákokat eszem, zavarba is jöttem... hol van Kapolcsnak tengere? Sehol, de van egy cseh cég, ami szállít. És hol van cseheknek tengerük? Mindegy, fris tengeri kínálat van, én nem azt kértem, volt még bélszínből készült húsgombócos tészta, az lett ebből. DE az ottlét minden pillanatát élveztem! Gyönyörű a hely, tele van szeretet-ötletekkel, nagyon kedves emberekkel, mindennel. De nem olcsó, azért arra készülj! De mégis, mi lenne itt olcsó? Már a hely maga egy élmény!
Ételek / Italok:Kiváló
Kiszolgálás:Kiváló
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Kiváló
Fényképek (28)
84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Étel/ital84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép