Kapolcs

Kapolcs
KapolcsKapolcs
KapolcsKapolcs

Kapolcs bemutatása

Kapolcs község Veszprém megyében, a Tapolcai járásban található. A település a Káli-medence Tájvédelmi Körzetben, a Balaton-felvidéki Eger-patak völgyében fekszik.
Nevezetességei: Művészetek Völgye, Falumalom, Falumúzeum, Fényes-hegy, Kalomisz-tó, Pokollik barlang.

Evés, ivás Kapolcson (1)

Kapolcs és környéke legfrissebb értékelései

2020.10.02egyedül
Kiváló
Gondoltam is, hogy na, itt majd biztosan belekezdek az ömlengésbe... de hgyan is lehetne megúszni itt az ömlengést? Kapolcsot mindenki - azaz a legtöbb ember - a Művészetek völgyéről ismeri. Esetleg voltam valakiknek, mint nekem is emlékeim a Malompart étteremről, ami elég tartósan és régóta...
2021.08.01a párjával
Szörnyű
"Sajnos" az ételekről nem tudok nyilatkozni, bár eltöltöttünk 2 órát az 'étteremben" .20 perc után rendeltünk, 1óra 40 perc után érdeklődésünkre azt a választ kaptuk, hogy már sül a hús. Miután láttuk, hogy a jóval utánnunk jövők már jóllaktak,jeleztem , a pincérek, hogy távozunk,szó nélkül...
2021.08.01családjával
Kiváló
Kicsit sokat kellett várni, de nem volt gond, mert nem siettünk. Az étel finom volt, ízletes, az én izlesemnek tökéletes. Nagyon klassz volt, biztos jövök még ide.

Kapolcsi szállások (1)

Kapolcs és környéke legnépszerűbb csomagjai

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
06.16-08.24.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
142.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Végre wellness all inclusive ellátással
Végre wellness all inclusive ellátással
06.15-12.22.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
133.950 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Kapolcs és környékén

Villa Plattensee VonyarcvashegyVilla Plattensee, VonyarcvashegyCsomagok már 8.023 Ft/fő/éj ártól
Hotel Bonvino Wine & Spa BadacsonyHotel Bonvino Wine & Spa, BadacsonyCsomagok már 14.843 Ft/fő/éj ártól
Palace Hotel HévízPalace Hotel , HévízCsomagok már 14.846 Ft/fő/éj ártól
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa ZalakarosPark Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa, ZalakarosCsomagok már 18.450 Ft/fő/éj ártól