84 Bisztró Kapolcs

5Hangulat
5Ár / érték
5Tisztaság
Népszerű szállások a környéken
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
Balatoni akció: Több pihenés, több kedvezmény - Előfoglalással
2021.08.24-ig
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
142.800 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Végre wellness all inclusive ellátással
Végre wellness all inclusive ellátással
2021.12.22-ig
2021.08.28-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca
133.950 Ft / 2 fő / 3 éj-től félpanzióval

84 Bisztró Kapolcs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 155 városban járt márFelfedező - 324 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5182 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 2.egyedül járt itt
Gondoltam is, hogy na, itt majd biztosan belekezdek az ömlengésbe. . . de hgyan is lehetne megúszni itt az ömlengést? Kapolcsot mindenki - azaz a legtöbb ember - a Művészetek völgyéről ismeri. Esetleg voltam valakiknek, mint nekem is emlékeim a Malompart étteremről, ami elég tartósan és régóta zárva van a falu végén.
5Ételek / Italok
5Kiszolgálás
5Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Külső kép84 Bisztró Kapolcs - Étel/ital84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Egyéb84 Bisztró Kapolcs - Belső84 Bisztró Kapolcs - Külső kép
Még több kép (25 db) >>