minicooper83: augusztusi hosszuhètvége kaposvâron - Corner Pub & Étterem Kaposvár

Corner Pub & Étterem Kaposvár értékelése
6. helyezett a 27 kaposvári étterem közül

augusztusi hosszuhètvége kaposvâron

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk.
""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/. Az itt dolgozok ezt nagyon komolyan veszik mert valoban nagyin kedvesek voltak,, de ami nagyon fontos nem voltak tolakodóak. Az egyetlen negativum talàn a vàrakozàsi idő ami közel 40perc volt de ez a talàn a telthàznak is betudhato volt. Az ételek gyönyörűek és bőségesek az àrak talànpicit tulzoak de aki ilyen helyen akar egy jot vacsoràzni annak mindenképp megéri.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni minicooper83 felhasználót?    Igen

7400 Kaposvár
Bajcsy-Zsilinszky u. 2

2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk.Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt.Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk.A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott.A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna...