minicooper83: augusztusi hosszuhètvége kaposvâron - Corner Pub & Étterem Kaposvár

Corner Pub & Étterem Kaposvár értékelése
6. helyezett a 32 kaposvári étterem közül

augusztusi hosszuhètvége kaposvâron

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk.
""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/. Az itt dolgozok ezt nagyon komolyan veszik mert valoban nagyin kedvesek voltak,, de ami nagyon fontos nem voltak tolakodóak. Az egyetlen negativum talàn a vàrakozàsi idő ami közel 40perc volt de ez a talàn a telthàznak is betudhato volt. Az ételek gyönyörűek és bőségesek az àrak talànpicit tulzoak de aki ilyen helyen akar egy jot vacsoràzni annak mindenképp megéri.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni minicooper83 felhasználót?    Igen

7400 Kaposvár
Bajcsy-Zsilinszky u. 2

Vélemények minicooper83 felhasználótól

2018. augusztus 1.
Vendéglátósok révén csak 3napot tölthettünk nyaralással de azt szerettük volna megfelelö helyen eltölteni. Igy esett a választás a kecskeméti four points-ra. A szálloda már kivűlről is csodás volt. A személyzet nagyon készséges kedves és mosolygós volt. A szoba minden kényelmünket kielégítette. A...

2018. augusztus 1.
Volt szerencsénk eltölteni pár napot kecskeméten eltölteni a párommal. Az ittjártam értékelése alapján választottuk a fekete gólya éttermet.. és nem okozott csalodást. Odaérkezvén kb egy 80fös terasz fogadott minkett ami nagy meglepödésünkre hétfön délután majdnem tele volt. A felszolgálók...