Corner Pub & Étterem Kaposvár

14. helyezett a 33 kaposvári étterem közül
192. helyezett Dél Dunántúlon - 500 étterem közül

Corner Pub & Étterem Kaposvár vélemények

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb. Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk. ""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég párommal a Corner Étteremben ebédeltünk. Rögtön megfogott az étterem hangulata, gyönyörű berendezése, szép kerthelyisége. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk, az általam rendelt cigánypecsenye ezidáig itt volt a legfinomabban elkészítve. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt. A választék bőséges, mindenki találhat számára megfelelő finomságot.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt párommal, illetve üzleti ügyfelekkel. Hangulatos-nívós hely jó illetve kiváló ételekkel. Mint ahogy más is megjegyezte, valóban nem a legolcsóbb kategóriájú étterem Kaposváron. Viszont állítom ,hogy az első 3 étterem közt a helyük. A kiszolgálás minden esetben gyors és figyelmesen udvarias. Ezidáig sosem csalódtunk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 25.
Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. A felszolgálók közvetlenek, igyekeznek a gyors kiszolgálásban. Nem a legolcsóbb étterem Kaposváron, de az ételek minősége sem a legolcsóbb kategóriát képviseli. Tehát valamit, valamiért elv alapján kell mindekinek eldönteni, hol mennyiért eszik. Nekünk eddig mindig ízlettek az ételek.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.23. - 2020.08.29.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.29. - 2021.08.10.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975 - 36.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.22. - 2021.08.10.
Pelso Panzió
Balatonmáriafürdő
2 nap/1 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.15. - 2021.08.10.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.28. - 2020.09.30.

Szállodák Kaposvár környékén
Hunguest Hotel Pelion  Kaposvár
Holiday Hotel Csopak Kaposvár
Hotel Wellamarin Kaposvár
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

Corner Pub & Étterem KaposvárX