Corner Pub & Étterem Kaposvár

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
7400 Kaposvár, Bajcsy-Zsilinszky u. 2

Corner Pub & Étterem Kaposvár a térképen

Corner Pub & Étterem Kaposvár értékelése:

4. helyezett a 27 kaposvári étterem közül
121. helyezett Dél Dunántúlon - 442 étterem közül

Corner Pub & Étterem Kaposvár vélemények

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb. Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk. ""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég párommal a Corner Étteremben ebédeltünk. Rögtön megfogott az étterem hangulata, gyönyörű berendezése, szép kerthelyisége. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk, az általam rendelt cigánypecsenye ezidáig itt volt a legfinomabban elkészítve. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt. A választék bőséges, mindenki találhat számára megfelelő finomságot.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt párommal, illetve üzleti ügyfelekkel. Hangulatos-nívós hely jó illetve kiváló ételekkel. Mint ahogy más is megjegyezte, valóban nem a legolcsóbb kategóriájú étterem Kaposváron. Viszont állítom ,hogy az első 3 étterem közt a helyük. A kiszolgálás minden esetben gyors és figyelmesen udvarias. Ezidáig sosem csalódtunk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 25.
Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. A felszolgálók közvetlenek, igyekeznek a gyors kiszolgálásban. Nem a legolcsóbb étterem Kaposváron, de az ételek minősége sem a legolcsóbb kategóriát képviseli. Tehát valamit, valamiért elv alapján kell mindekinek eldönteni, hol mennyiért eszik. Nekünk eddig mindig ízlettek az ételek.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Villa Campana
3 nap/2 éjszaka 6.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, éjszakai szaunázással, kedvezményes belépőjeggyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 11.610 - 17.585,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2019.06.15.
Laterum Hotel
Pécs
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.05.31.
Port Panzió
Balatonmáriafürdő
10 nap/9 éjszaka 33.544,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással
2018.04.12. - 2018.10.31.

Szállodák Kaposvár környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Kaposvár
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Kaposvár
Hotel Panoráma Balatongyörök Kaposvár
Újra vár a balatoni nyár (min. 4 éj)
Sungarden wellness pihenés középszezonban (min. 2 éj)
Tavaszi kikelet - wellness hétköznapok (min. 3 éj)

Corner Pub & Étterem KaposvárX