Corner Pub & Étterem Kaposvár

5. helyezett a 27 kaposvári étterem közül
133. helyezett Dél Dunántúlon - 435 étterem közül

Corner Pub & Étterem Kaposvár vélemények

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb. Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk. ""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég párommal a Corner Étteremben ebédeltünk. Rögtön megfogott az étterem hangulata, gyönyörű berendezése, szép kerthelyisége. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk, az általam rendelt cigánypecsenye ezidáig itt volt a legfinomabban elkészítve. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt. A választék bőséges, mindenki találhat számára megfelelő finomságot.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt párommal, illetve üzleti ügyfelekkel. Hangulatos-nívós hely jó illetve kiváló ételekkel. Mint ahogy más is megjegyezte, valóban nem a legolcsóbb kategóriájú étterem Kaposváron. Viszont állítom ,hogy az első 3 étterem közt a helyük. A kiszolgálás minden esetben gyors és figyelmesen udvarias. Ezidáig sosem csalódtunk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 25.
Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. A felszolgálók közvetlenek, igyekeznek a gyors kiszolgálásban. Nem a legolcsóbb étterem Kaposváron, de az ételek minősége sem a legolcsóbb kategóriát képviseli. Tehát valamit, valamiért elv alapján kell mindekinek eldönteni, hol mennyiért eszik. Nekünk eddig mindig ízlettek az ételek.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Riviéra Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.05.16. - 2017.12.31.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 13.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.27. - 2017.12.30.
Anna-Lak Vendégház
Balatonberény
5 nap/4 éjszaka 4.500,-Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.15. - 2017.12.31.
Zselicvölgy Szabadidőfarm
Hajmás
3 nap/2 éj 9.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.30.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
3 nap/2 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kisállat simogatással és istálló látogatással, játszótér használattal, internet elérhetőséggel
2017.11.06. - 2017.12.22.

Szállodák Kaposvár környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Kaposvár
Hotel Wellamarin Kaposvár
Őszi-téli mini wellness (min. 2 éj)
Téli álom árak (min. 2 éj)
WELLALights (1 éjtől)

Corner Pub & Étterem KaposvárX