Corner Pub & Étterem Kaposvár

11. helyezett a 32 kaposvári étterem közül
200. helyezett Dél Dunántúlon - 476 étterem közül

Corner Pub & Étterem Kaposvár vélemények

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb. Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk. ""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég párommal a Corner Étteremben ebédeltünk. Rögtön megfogott az étterem hangulata, gyönyörű berendezése, szép kerthelyisége. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk, az általam rendelt cigánypecsenye ezidáig itt volt a legfinomabban elkészítve. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt. A választék bőséges, mindenki találhat számára megfelelő finomságot.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt párommal, illetve üzleti ügyfelekkel. Hangulatos-nívós hely jó illetve kiváló ételekkel. Mint ahogy más is megjegyezte, valóban nem a legolcsóbb kategóriájú étterem Kaposváron. Viszont állítom ,hogy az első 3 étterem közt a helyük. A kiszolgálás minden esetben gyors és figyelmesen udvarias. Ezidáig sosem csalódtunk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 25.
Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. A felszolgálók közvetlenek, igyekeznek a gyors kiszolgálásban. Nem a legolcsóbb étterem Kaposváron, de az ételek minősége sem a legolcsóbb kategóriát képviseli. Tehát valamit, valamiért elv alapján kell mindekinek eldönteni, hol mennyiért eszik. Nekünk eddig mindig ízlettek az ételek.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Hotel Arkadia
Pécs
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.25. - 2019.12.31.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.06.16.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.600 - 27.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Puchner Kastélyszálló
Bikal
6 nap/5 éjszaka 13.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsora ideje alatt korlátlan italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kuponokkal, élménybirtok belépővel, kisállat-simogatással és istálló látogatással, internet elérhetőséggel
2019.07.07. - 2019.08.24.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
2019.05.21. - 2019.11.10.

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Kaposvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Kaposvár
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Corner Pub & Étterem KaposvárX