Corner Pub & Étterem Kaposvár

6. helyezett a 29 kaposvári étterem közül
156. helyezett Dél Dunántúlon - 455 étterem közül

Corner Pub & Étterem Kaposvár vélemények

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb. Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.

Mobilról küldte. | 2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk. ""Ha egy felszolgàlo nem tud mosolyogni jobb ha vendégnek születik"
/Gundel Kàroly/.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég párommal a Corner Étteremben ebédeltünk. Rögtön megfogott az étterem hangulata, gyönyörű berendezése, szép kerthelyisége. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk, az általam rendelt cigánypecsenye ezidáig itt volt a legfinomabban elkészítve. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt. A választék bőséges, mindenki találhat számára megfelelő finomságot.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. október 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt párommal, illetve üzleti ügyfelekkel. Hangulatos-nívós hely jó illetve kiváló ételekkel. Mint ahogy más is megjegyezte, valóban nem a legolcsóbb kategóriájú étterem Kaposváron. Viszont állítom ,hogy az első 3 étterem közt a helyük. A kiszolgálás minden esetben gyors és figyelmesen udvarias. Ezidáig sosem csalódtunk.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 25.
Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. A felszolgálók közvetlenek, igyekeznek a gyors kiszolgálásban. Nem a legolcsóbb étterem Kaposváron, de az ételek minősége sem a legolcsóbb kategóriát képviseli. Tehát valamit, valamiért elv alapján kell mindekinek eldönteni, hol mennyiért eszik. Nekünk eddig mindig ízlettek az ételek.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Hotel Gabriella
Tapolca
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.20. - 2018.12.21.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 47.097,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szobai bekészítéssel, aquabárral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2019.01.18.
Centrum Apartmanhotel
Pécs
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.11.01.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kerékpár használatával, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2018.09.29.

Szállodák Kaposvár környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel Kaposvár
A Két Korona Konferencia és Wellness Hotel Balatonszárszón, a déli part egyik legkedveltebb...
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Kaposvár
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Őszi szünet (min. 2 éj)
Október 23-i wellness hétvége a Balatonon (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Corner Pub & Étterem KaposvárX