anita1: Rendezvény - Corner Pub & Étterem Kaposvár

Corner Pub & Étterem Kaposvár értékelése
6. helyezett a 27 kaposvári étterem közül

Rendezvény

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk.Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt.Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk.A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott.A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb.Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.Ajánlom másoknak,mert mi rendezvényen voltunk,lehet,hogy ha csak betértünk volna vacsorázni más lenne a véleményem.Valószínű ki is fogom próbálni.

Ételek / Italok: Átlagos
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos
Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni anita1 felhasználót?    Igen

7400 Kaposvár
Bajcsy-Zsilinszky u. 2

2016. szeptember 11.
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel...