anita1 étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg anita1 értékeléseit!

Olvasd el anita1 étterem értékeléseit!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Ár érték arányban nem jó. Az étlapon nem szerepel ami a pultban van. Drágák a sütemények,de nem jók. Kiszolgálás átlagos. A zene nem jó,főleg mert a zenész 3 egymást követően is kettő hölgynek játszott két értelmű személyeskedő számot. Szerintem ez senkit nem érdekel,magánügy. Nagy csalódás volt. Ide is csak egyszer megy az ember. Nem ajánlanám senkinek.
szilveszter 2017 -

Villa Curpád Kiskorpád

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
A 2017-es Szilvesztert töltöttük itt a párommal. Ételek,kiszolgálás,zene nagyon jó volt. Svédasztalos vacsora volt,zenekar nagyon jó zenét játszott,a disco részen valódi retro örökzöldek kerültek lejátszásra,személyzet értette a dolgát. Tombola is volt nagyon jó nyereményekkel. Szervezetten mentek a dolgok,látszott,hogy nem először rendeznek szilveszteri bulit.
2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 31.
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb. Nagyon szép a berendezés,Kaposvár legjobb helyének számít,mi többet vártunk.
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Nagyon sokszor voltam itt nyáron.Nagyon finomak a sütik,nem a legolcsóbb hely,de megéri betérni ide.Szép a hely,tiszta,ízléses a berendezés,kiszolgálás gyors,kedvesek az alkalmazottak.Egyik alkalommal ott felejtettem a kabátomat,két hét múlva megint arra jártam,és meg volt a kabátom.Ez is egy plussz pont a részemről.Ajánlani tudom mindenkinek.