Két Testvér Étterem Kaposvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Két Testvér Étterem Kaposvár vélemények

Kiváló 2018. július 22.családjával járt itt
Ezt az éttermet az internetes ajánlások alapján választottuk, mivel állítólag itt sütik Kaposvár legjobb pizzáját. Az étlapon igen nagy választékot találtunk minden ételtípusból. Mi Hawaii pizzát, Hortobágyi palacsintát és bolognai spagettit ettünk. Mindhárom nagyon finom volt. A férjem azt mondta, hogy régen evett már ilyen jó pizzát. Ajánlom ezt az éttermet másoknak is.
Kiváló 2018. július 8.a párjával járt itt
Az épület jellegtelen, de belül elmegy.Inkább pizzéria mint étterem, de mindenféle étel van. A pizzájuk verhetetlen! Többször voltunk már, a pizza tészta a legjobb, amit valaha ettem! Az étlapon 121 féle pizza van. Többször ettem a 114 Kaukázus pizzát kiváló! A kiszolgálás nem a leggyorsabb. Van Csiki sör! Szeretjük!
Két Testvér Étterem Kaposvár - Étel/ital
2016. május 10.a párjával járt itt
Néhány héttel ezelőtt párommal beültünk a kaposvári Két Testvér étterembe, kellemes volt a hely, a kiszolgálás kicsit lassú volt. Mindketten pizzát ettünk, nagyon finom volt,annyit ettünk,hogy alig bírtunk mozdulni. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet, jó idő esetén ki is lehet ülni az étterem teraszos részére. Még nagyon finomak a tészták, rántott ételek is.
Átlagos 2015. május 17.a párjával járt itt
Csupa fagyasztott etel. Az arak elfogadhatoak, az izek elmennek. Gyors etterem szint. A hely rendezett es hazhoszallitas is van. Sok etel, sok korettel az etlapon, minoseg es kullem atlagos. Az arak nem rosszak, de igazan finom etelek nincsenek. Pizza is van. Az adagok nem tul nagy, regen nagyobbak voltak.
2015. március 8.a párjával járt itt
A hely kívűlről nem tünik nagy számnak,belül sem.De hatalmas a választék az ételek kifogástalanok!Ajánlani tudom
Kiváló 2014. október 14.családjával járt itt
. . . , hogy ezen a helyen érdemes enni! Sokat rendeltünk már innen pizzát, mindig (! ! ! ) hibátlan minőséget kaptunk, gyorsan. Egyik feltét sincsen lespórolva, pont jók az arányok.
Szűk családi ebédet is tartottunk már itt, akkor nem pizzát ettünk, de nem bántuk meg. Az ételek nagyon finomak, minőségiek, az adagok bőségesek, és a hellyel amúgy is minden rendben van!
Kiváló 2014. július 15. járt itt
Sokszor rendeltem már Pizzát, mindig kifogástalan minőséget kaptam. A többi étel is nagyon finom és hatalmas mennyiséget adnak! Rendszeresen rendelünk innen illetve van mikor az étteremben fogyasztjuk el a hétvégi ebédet. A kiszolgálás korrekt és figyelmes. Eddig még sosem csalódtam.
Kiváló 2013. október 7.a párjával járt itt
Egy októberi napon, névnapom alkalmával mentünk el a kaposvári Két Testvér étterembe.
Ebédre ültünk be, amikor odaértünk, csak mi voltunk, később már egyre inkább megtelt az étterem éhes emberekkel.
A hangulat, a kiszolgálás és az ételek kifogástalanok és bőséges mennyiségűek voltak (bőven a felét el is kellett pakolni nekem),nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2013. május 1.családjával járt itt
A pizza isteni! Az ételek változatosak,ízletesek és gusztusosan van tálalva. Az étterem családias kisétterem. Családommal a jeles eseményeket mindíg itt ünnepeljük. Barátainkkal is mindíg ide jövünk egy jót enni. A mikor jártál itt ? és a Kivel jártál itt? kérdésre nem lehet helyes választ adni!