La Pergola Étterem & Pizzéria Kaposvár

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

La Pergola Étterem & Pizzéria Kaposvár vélemények

Gyenge 2016. január 2.a párjával járt itt
Szilveszter estére foglaltunk helyet az étteremben, egy jó hangulatú óév búcsúztatót reméltünk! A remény hal meg utoljára, sajnos itt kihunyt. A felszolgált ételek a malacsülttől és annak köreteitől eltekintve is /a kapott adag fele ehetetlen volt, zsír+csont, köret= burgonya püré-felvizezve, lencsesaláta egy kicsit kemény/ nagyon gyengék voltak.
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
A hely tisztasága jó, pakolóhelyek a közelben, ez is okés. A pincér egyből tegez, ez a halálom! Helyet választhatunk, aztán innentől a pincér sajnos marad "haver" ezen túltesszük magunkat, gyakori jelenléttel, rugalmassággal, gyorsasággal ellensúlyoz. Olaszos kínálat, nemcsak pizzák, minestrone leves (9/10 pont), viszonylag borsos árú főfogás, de a mennyiség láttán helyreáll a világ rendje.
Kiváló 2014. augusztus 31.barátokkal járt itt
Evek ora rendszeres vendegek vagyunk. Mindig baratkent koszontenek. Az etelek kifogastalan minoseguek...mindig friss alapanyagbol dolgoznak. A szezonalis etlapok mindig Nagyon atgondoltak es szervezettek. En aki a halat sem szerettem, batran mondhatom, hogy azota essen meg a halat miota naluk megkostoltam :-)!
Kiváló 2014. augusztus 30., kollégákkal járt itt
Az étterem tiszta, világos, udvarias kiszolgálás, ízletes ételek, jó hangulat. Nem csupán üzleti találkozóknak alkalmas hely, de családi ebédek vagy délutáni kávé melletti beszélgetésekre is alkalmas hely. A kiszolgálás gyors. Udvarias pincérek, kellemes környezet. Szeretettel ajánlom minden városunkba "tévedő" idegennek és helybéli lakosnak is.
Kiváló 2014. augusztus 30.barátokkal járt itt
Nagyon jó! Udvarias kiszolgálás várt minket. Az ételek finomak és nagy a választék. Szezonális ajánlataik vannak. Jártam a régebbi helyükön is, tudtam , hogy nem fogok csalódn! Mivel az első teraszra sütött a nap a hátsórészbe vezettek minket, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Ajánlom mindenkinek! Még biztos el fogunk menni társasággal is!
Átlagos 2014. június 21.gyerekekkel járt itt
Családdal tértünk be a költözés után ismét a megújult étterembe! A kiszolgálás átlagos, az ételek 12 egy tucat. Igazából semmi különleges. Meglepetés a következő alkalommal ért, amikor egyik eset csak úgy az "utcáról" tértünk volna be, de az ajtónál beljebb nem jutottunk, az utunkat elállta egy fiatalember és ránk ripakodott: foglaltatok asztalt?
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Kapossváron és környékén, az egyetlen olyan vendéglátóhely amit fenntartások nélkül ajánlok mindenki számára. Az ételeik Ízletesek, változatosak, szezonális ajánlataik ötletesek, fantáziadúsak. Aki Kaposváron jár, vagy csak átutazik mindenképp térjen be egy ebéd, vagy vacsora erejéig.