Bajajani: Vendég nem kell! - La Pergola Étterem & Pizzéria Kaposvár

La Pergola Étterem & Pizzéria Kaposvár értékelése
9. helyezett a 28 kaposvári étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Vendég nem kell!

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 21. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családdal tértünk be a költözés után ismét a megújult étterembe! A kiszolgálás átlagos, az ételek 12 egy tucat. Igazából semmi különleges. Meglepetés a következő alkalommal ért, amikor egyik eset csak úgy az "utcáról" tértünk volna be, de az ajtónál beljebb nem jutottunk, az utunkat elállta egy fiatalember és ránk ripakodott: foglaltatok asztalt? Nem? Akkor nincs hely!(40 évesen nem szeretem, ha idegen 20 év körüli személyek letegeznek! Kb 3 asztalnál ültek vendégek, a többi üres volt!) Elkeseredve egy másik étteremben költöttük el vacsoránkat, ami igen jó volt! Vacsi után az utcán sétálgatva ismét az étterem felé vitt az utunk, már csak 2 asztalnál ültek vendégek, a foglalók még mindig sehol! Sikerült eldönteni, hogy ahol így "várják" a vendégeket, oda nem kell menni!

Ennyire tetszett: Átlagos
Ételek / Italok: Átlagos