Fogadó a Bárányhoz Kaposvár

7400 Kaposvár, Városház u. 4.

Fogadó a Bárányhoz  Kaposvár a térképen

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár értékelése:

1. helyezett a 18 kaposvári szállás közül
69. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Nagyon jó helyen van a fogadó, a belváros szívében. A kiszolgálás remek, a személyzet kedves, segítőkész, megértő és udvarias. Szuper, hogy a kocsi garázsban lehetett, szerintünk ez nagyon fontos. A tv első este sajnos nem működött, de kértünk segítséget és azonnal jöttek, megoldották a problémát. A szoba tágas és tisztaság van mindenhol.

Lucerna77 TOP szállásértékelő
2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
A belváros közepén, a városháza mellett van a fogadó. Azért választottuk, mert ez volt a farsangi félmaraton verseny starthelyéhez legközelebb eső szálloda. Egyből odataláltunk és nagyon tetszett, hogy zárt parkolót tudtak biztosítani. A szobában a TV tetszett legjobban, nagy méretű, sík képcsöves, jó sok csatornával. .

2015. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. június 16.
Csajnem két hete átutazóban jártam Kaposváron. Csodás lett a város az elmúlt időszakban sokat fejlődött. Kerestünk egy színvonalas, de még ala carte helyet. Délben menűvlasztásos étlapot dugtak az orrunk alá mondván erz gyorsabb és higyjük el jó minőség/érték jellemzi. Mivel egyebet nem tudtak ígérni délidőben gyorsabb kiszolgálással, így maradtunk a menűnél, ami első látásra inkább ala carte színvonalnak tűnt.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Párommal 1 éjszakát Kaposváron töltöttünk és a Bárányos Fogadót választottuk szállásul. Bár tudtuk, hol kéne lennie a fogadónak, mégis csak kis körözés után sikerült a bejáratot megtalálnunk. A személyzet közvetlen, udvarias, semmi perc alatt a szobánkban találtuk magunkat. Az egy szoba igazából 1,5, nagy előtérrel, és kellően nagy fürdővel.

CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs és koktél kuponnal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Astoria Hotel és Étterem
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.10.22. - 2020.10.24.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 10.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, széf használattal
Érvényes: 2020.10.22-ig
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
2 nap/1 éjszaka 13.803 - 28.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.30-ig

Szállodák Kaposvár környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Hotel Yacht Wellness & Business Siófok
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Október 23. (min. 2 éj)
Karácsony (min. 2 éj)