Fogadó a Bárányhoz Kaposvár

7400 Kaposvár, Városház u. 4.

Fogadó a Bárányhoz  Kaposvár a térképen

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár értékelése:

1. helyezett a 18 kaposvári szállás közül
75. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Fogadó a Bárányhoz Kaposvár vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 29.
Nagyon jó helyen van a fogadó, a belváros szívében. A kiszolgálás remek, a személyzet kedves, segítőkész, megértő és udvarias. Szuper, hogy a kocsi garázsban lehetett, szerintünk ez nagyon fontos. A tv első este sajnos nem működött, de kértünk segítséget és azonnal jöttek, megoldották a problémát. A szoba tágas és tisztaság van mindenhol.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
A belváros közepén, a városháza mellett van a fogadó. Azért választottuk, mert ez volt a farsangi félmaraton verseny starthelyéhez legközelebb eső szálloda. Egyből odataláltunk és nagyon tetszett, hogy zárt parkolót tudtak biztosítani. A szobában a TV tetszett legjobban, nagy méretű, sík képcsöves, jó sok csatornával. .

2015. júniusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. június 16.
Csajnem két hete átutazóban jártam Kaposváron. Csodás lett a város az elmúlt időszakban sokat fejlődött. Kerestünk egy színvonalas, de még ala carte helyet. Délben menűvlasztásos étlapot dugtak az orrunk alá mondván erz gyorsabb és higyjük el jó minőség/érték jellemzi. Mivel egyebet nem tudtak ígérni délidőben gyorsabb kiszolgálással, így maradtunk a menűnél, ami első látásra inkább ala carte színvonalnak tűnt.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 19.
Párommal 1 éjszakát Kaposváron töltöttünk és a Bárányos Fogadót választottuk szállásul. Bár tudtuk, hol kéne lennie a fogadónak, mégis csak kis körözés után sikerült a bejáratot megtalálnunk. A személyzet közvetlen, udvarias, semmi perc alatt a szobánkban találtuk magunkat. Az egy szoba igazából 1,5, nagy előtérrel, és kellően nagy fürdővel.

My Lake Hotel
Zamárdi
4 nap/3 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, uszoda és wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Várfal Apartman
Pécs
3 nap/2 éjszaka 4.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.28-ig

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Senior ajánlat (min. 5 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KaposvárX