nemetsek

nemetsek adatlapja

Regisztráció2015.06.16
Utoljára itt2016.06.08

2015. július 28.gyerekekkel járt itt
Sok esetben vittem ide vendéget ebédre, családdal jártunk itt étkezni többször. Mindig elámulok azon a kettősségen, ami ezt a helyet jellemzi. Volt olyan étel, amire Michelin-csillagot adtak volna valahol Európában, de volt olyan is (pizza, köret, desszert), amit a kutyámnak nem adtam volna (elnézést az állatbarátoktól).
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Dél-Dunántúlról érkeztünk "Szöged" városába nyaralni. Két gyermekünk(10 és 15) nagyon jól érezte magát a szállodában is és a Aquapolisban. Kellemes személyzet, (bár szegények túlterheltek látszólag is), kiváló konyha, kiváló séf, nyugodt környezet. Sok Hunguest szállodában voltunk az elmúlt években, de talán ez volt a legjobb eddig.
2016. június 8., üzleti partnerrel járt itt
Barátommal örömmel mentünk a híres Kassai Lajos nevével fémjelzett étterembe egy gyors üzleti ebédre Kaposvárról. Kedves fogadtatás után nagy nehezen elértünk az italrendeléshez és kaptunk étlapot. Aztán az italok felszolgálűása után megint sokat kellett várni a rendelés leadására.