Liliomkert Termelői Piac Káptalantóti

Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi - Napi árak
Judit Panzió Tapolca-Gyulakeszi

Liliomkert Termelői Piac Káptalantóti vélemények

Átlagos 2023. június 3.a párjával járt itt
Csupa szépet és jót hallottam-olvastam erről a különleges piacról, ezért, ha már úgy alakult, hogy vasárnap indulunk Tapolcára, rohanva tettük meg a nem kevés távolságot, hogy végre megismerkedhessünk és élvezhessük a helyet. Körülbelül 12 lehetett, még elég sokat kellett gyalogolni a parkoló autók sora a piacig elég hosszú volt.
Liliomkert Termelői Piac Káptalantóti - EgyébLiliomkert Termelői Piac Káptalantóti - EgyébLiliomkert Termelői Piac Káptalantóti - Egyéb