4,4

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Garta Vendéglő Kapuvár vélemények

Kiváló 2016. január 4.családjával járt itt
Diplomaosztóm alkalmából itt ünnepeltünk a családdal. Az ételek finomak és bőségesek voltak. A kiszolgálás nagyon profi! Jól éreztük magunkat, máskor is visszatérünk!
Kiváló 2015. október 8.a párjával járt itt
Kiváló hely,bőséges adagok,családias,kicsit falusias légkör,kitűnő ízek,kedves és figyelmes kiszolgálás.Alacsony árak.Többször fogunk még jönni.
Szörnyű 2015. szeptember 4.a párjával járt itt
Ha a vendéget hülyének tartják az Borzaszto! ! ! ! ! ! Sajnos ma délbe bementünk ill csak bementünk volna mert azt mondtak hogy a teraszon üljünk le mivel velünk vot a kiskutyank (kb 10 kg). ok részben megerthetö. ! nem mindeki szereti a kutyusokat! ! A teraszon árnyékba 36 C volt. augusztus 30. -án 2015.
Garta Vendéglő Kapuvár - Külső képGarta Vendéglő Kapuvár - Étel/ital
Kiváló 2014. december 6.barátokkal járt itt
Aki nem evett még szenzációs böllérmájat (és szereti is azt), de ha nem szereti akkor is kóstolja meg, mert szuper. A máj elolvad a szájban, a velő aránya pont amennyi kell. Szóval tökéletes. Az adag? Nagyétkűek sem biztos, hogy nem csomagoltatják el a negyedét. Maga az épület is szellős (nem zsúfolt), nyáron kellemes terasszal.
Kiváló 2014. augusztus 1.családjával járt itt
Nagyon jó étterem ,a legjobb benne hogy nagy mennyiségű ételt adnak normál áron és ezt helyben másik éttermek nem mondhatják el magukról! Még menüben is nagy adagokat adnak szóval még simán azzal is jól lehet lakni nembeszélve az étlapról választott ételek mennyiségével garantáltan tele leszel vagy meg sem bírod enni ,pedig én jó evő vagyok!