Zogu

Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Hedonista
Regisztráció2014.09.04
Utoljára itt2020.01.01

Szörnyű 2015. február 7.a párjával járt itt
A minap (január eleje) betértünk feleségemmel. Kora délután, félház sem volt (3 asztalnál ültek). Két felszolgáló(? ) támasztotta a pultot, fanyar ábrázattal. Többször is elmentek mellettünk, úgy 10 perc alatt. Végre az egyik megszánt minket és kaptunk étlapot. Én levest és csülköt rendeltem, a feleségem csak sültet.
2014. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Amit olvastam, az mind igaz. A pozitív és a negatív is. Igen, mert ez ízlés kérdése. Ám azzal már nem tudok egyetérteni, hogy az ár/értéket sokan ilyen magasra adják (én legfeljebb 3-ra teszem), na persze ha Pestről jöttek az megint más. A "vidékhez", de a környező éttermekhez képest is rettenetesen drága.
Kiváló 2014. szeptember 4.a párjával járt itt
Na ez úgy kezdődött, hogy jó pár évvel ezelőtt. . . szóval a szomszédos Mauronál (olaszos étterem)kígyózó sorok, a Hausmannál néhány iszogató vendég. Kíváncsi voltam, miért van ez. Summa-summárum a Mauronál széles választék olasz francia konyha javaiból, hatalmas adagok. A Hausmannál házias, szolid, kiváló magyar konyha (hatalmas adagok).