Szent Kristóf Panzió & Étterem Kapuvár

9330 Kapuvár, Bercsényi u. 42.

Szent Kristóf Panzió & Étterem Kapuvár a térképen

Szent Kristóf Panzió & Étterem Kapuvár értékelése:

1. helyezett az 5 kapuvári étterem közül
231. helyezett Nyugat Dunántúlon - 759 étterem közül

Szent Kristóf Panzió & Étterem Kapuvár vélemények

nagytamasne TOP szállásértékelő
2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9.
Nyári nagy melegben jártunk itt, a teraszon szerettünk volna leülni. Kis helyre több asztalt toltak össze, így szinte mindenki tudta mi zajlik a másik asztalnál. Ráadásul cigarettázni is mindenhol lehetett, így az is "szívott", aki nem akart. Ez egy kissé rontotta az egész értékét. Könnyen megközelíthető helyen van. A választott fogások mennyisége és minősége megfelelő volt.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szombati vacsorához kerestünk helyet Kapuváron. Egy másik helyen rendezvény miatt nem fogadtak minket, így itt próbálkoztunk, bár fenntartásaink voltak, mivel érkezésünkkor egy szem vendég volt az étteremben. Ráadásul egy igazán kritikus társsal, egy nyugdíjas vendéglős hölggyel tértem be. A berendezés nem hivalkodó, de nem is különleges.

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételek mennyiség és mínősége is elég keményen megkérdő jelezhető! Nem értem hogy lehet ennyire rossz alapanyagokat beszerezni és ilyen kevés mennyiséget felszólgálni! Elhiszem hogy üzlet a tulajnak is a kissebb adag de azért nem biztos hogy megéri neki ez hosszabb távon sőt szerintem biztos hogy nem! A kiszolgálással elégedett voltam nem lehet rájuk panasz!

2013. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. július 5.
Nem először fogyasztottam az étterem ételeiből. Mindig nagyon finomak, és ízlésesen tálaltak. A kiszolgálás kedves és gyors, ha van kérdésem, arra rendesen érthetően válaszolnak. Nem éreztem sohasem, hogy zavarja a pincéreket. Gyermekeimmel is figyelmesen bántak, a legkisebbnek ahogy megérkeztünk hozták az etetőszéket és 1-2 játékot is.

Legnépszerűbb csomagok Kapuváron és környékén
Hotel Kálvária
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.294 - 14.449,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.11.11. - 2021.12.01.
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.11. - 2020.03.31.
Holiday Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.11. - 2020.11.11.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
4 nap/3 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgővel, Malom Múzeum megtekintéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.02.

Szállodák Kapuvár környékén
Hotel Szieszta Kapuvár
A Hotel Szieszta a soproni Lővérek egyik legszebb részén helyezkedik el, gyönyörű zöld...
Aqua Hotel Termál Kapuvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Sopron Hotel Kapuvár
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Soproni kikapcsolódás (min. 2 éj)
Karácsony
Karácsony (min. 2 éj)