Kaiser Étterem & Söröző Karcag

Kaiser Étterem & Söröző Karcag
Kaiser Étterem & Söröző KarcagKaiser Étterem & Söröző Karcag
Kaiser Étterem & Söröző KarcagKaiser Étterem & Söröző Karcag

Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Kaiser Étterem & Söröző Karcag vélemények

Gyenge 2023. június 1.a párjával járt itt
Semmi választható étel nem volt, eg,féle menű volt amit lehetett enni, tisztaság rendben volt, hangulat silány.
Ételek elfogadható, egyszer ki lehet bírni.
2020. február 21.egyedül járt itt
A Kaiser étterembe fél-11kor tértem be, már nyitva voltak, de sajnos nem volt még konyhájuk. Pedig kinéztem két ételt is, amit szívesen ettem volna, az egyik a pacalpörkölt, ami megunhatatlan, a másik a velővel töltött rántott sertésborda. Utóbbi kis adagja vegyes körettel 1280 forintba került volna, a pacalból kis adagot nem kínálnak, a normál adag 1700 forint körettel (sós burgonya) együtt.
Kaiser Étterem & Söröző Karcag - Étlap/itallapKaiser Étterem & Söröző Karcag - Étlap/itallapKaiser Étterem & Söröző Karcag - BelsőKaiser Étterem & Söröző Karcag - BelsőKaiser Étterem & Söröző Karcag - BelsőKaiser Étterem & Söröző Karcag - EgyébKaiser Étterem & Söröző Karcag - Étel/italKaiser Étterem & Söröző Karcag - Külső kép