Jobbacska hely

Kaiser Étterem & Söröző KarcagKaiser Étterem & Söröző Karcag a térképen

2020. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. február 21.
A Kaiser étterembe fél-11kor tértem be, már nyitva voltak, de sajnos nem volt még konyhájuk. Pedig kinéztem két ételt is, amit szívesen ettem volna, az egyik a pacalpörkölt, ami megunhatatlan, a másik a velővel töltött rántott sertésborda. Utóbbi kis adagja vegyes körettel 1280 forintba került volna, a pacalból kis adagot nem kínálnak, a normál adag 1700 forint körettel (sós burgonya) együtt.
A kiszolgálás kedves, a beltér nem különösebben egyedi.
Végül egy kávét ittam, ami nem volt rossz, persze nem is volt összehasonlítható a mai trendi speciality kávékkal.
Bíztatásul megadom a 4 pontot a helynek, remélem egyszer sikerül enni is, tény, hogy én jöttem túl hamar, ebben az idősávban kevés egység kínál meleg ételt.
Hangulat:Átlagos
Kaiser Étterem & Söröző Karcag - Étlap/itallapKaiser Étterem & Söröző Karcag - Étlap/itallapKaiser Étterem & Söröző Karcag - BelsőKaiser Étterem & Söröző Karcag - BelsőKaiser Étterem & Söröző Karcag - BelsőKaiser Étterem & Söröző Karcag - EgyébKaiser Étterem & Söröző Karcag - Étel/italKaiser Étterem & Söröző Karcag - Külső kép

Kaiser Étterem & Söröző további értékelései

2023.06.01a párjával
Semmi választható étel nem volt, eg,féle menű volt amit lehetett enni, tisztaság rendben volt, hangulat silány. Ételek elfogadható, egyszer ki lehet bírni.
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás