Nimród Bioszálloda és Bioétterem Karcag ★★★★

Nimród Bioszálloda és Bioétterem Karcag
5300 Karcag, Bajcsy-Zsilinszky u. 4.

Nimród Bioszálloda és Bioétterem Karcag a térképen

Szállások Karcag városában
Wellness csomagok Karcag városában

Nimród Bioszálloda és Bioétterem Karcag vélemények

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
Nagyon igényes szálloda, Karcag központjában. A szobák nagyon szépek, különösen a fürdőszoba. Wellness részleggel is rendelkezik. A személyzet kedves, a tisztaságra is nagyon ügyelnek. Ami nem tetszett, az az hogy nem volt natur kefir/joghurt a reggelihez. Az ételeket bio-alapanyagokból készítik el. Közelben Magyarország legjobb Aquaparkja található.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 29.
A szálloda belülről nagyon szép, a szobák tágasak, tiszták, a személyzet figyelmes. A Welnessről szintén csupa jókat tudunk mondani. A szállóban a közösségi helyiségek szépek, a berendezésük illik hozzájuk. Az étterem más már stílusában is. Sajnos az első osztályt mióta kiérdemelte azóta nagy változások lehettek. Az adagok hatalmasak.

varadym TOP fotófeltöltő
2014. januárban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2014. január 25. - 10 látogató hasznosnak vélte
Bevallom nekem ez az első bioszálloda amiben megszálltam Magyarországon. . A négycsillagos méltán kiérdemelte. A szobák nagyok, kényelmesek és nagyon harmonikusan berendezett, minden mindennel „passzol”, kellemes és megnyugtató a szoba hangulata, és a négy csillaghoz képest nagyon olcsó (17000HUF). Az étterem és a bár része letisztult, más hangulatú.

Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Kristály Hotel
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 12.726 - 16.261,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Karcag környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

KarcagX