Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika

4,4
a 8 kazincbarcikai étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika
Ambrózia Étterem és Panzió KazincbarcikaAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika vélemények

Kiváló 2014. május 14.családjával járt itt
Mindig nagyon finom ételeket ettünk itt, rendszeresen járunk a családommal ebbe az étterembe, sőt az esküvőnket is itt tartottuk pár éve.
Mindig nagyon figyelmesek, kedvesek a pincérek. Az ételeket gyorsan felszolgálják, minden nagyon finom, remekül főznek.
Ár/érték arányban is megfelelő, abszolút megfizethető, csak ajánlani tudom mindenkinek, még soha nem csalódtam.

Szuper kiszolgálás, kedves személyzet, remek ételek :)
Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Külső kép
Kiváló 2013. október 19.a párjával járt itt
Első sorban azért jó az Étterem mert,mi is közel lakunk hozzá és nem kell a világ végére menni hogy,vacsorázzunk egy jót. A tisztaságról pedig csak annyit mondanék hogy,mi már több alkalommal voltunk de még egyik alkalommal se volt kosz sehol. Szerintem erre nagy hangsúlyt fektetnek mert,egyébként a vendégek sem mennének olyan étterembe ahol nincs megfelelő tisztaság.
Kiváló 2013. május 22.családjával járt itt
Tökéletes a gyorsaság, finomak az ételek, udvariasak, figyelmesek a felszolgáló személyzetek.
Harmónikus, nyugodt, tiszta, étterem, ahonnal felpezsdűlve lehet távozni.
Az ár érték arány elfogadható, családi kedvezmények vehetőek igénybe, a gyerekek étkezéseire is ugyanolyan hangsúlyt fektetnek, mint a felnőttekre, ami nagyon jó, mert egy gyermek nem eszik akkora adaagot mint egy felnőtt. Sokféle választék.
Egyszerűen tökéletes. Mindenkinek szívből ajánlom.