Ambrózia Étterem Kazincbarcika
3700 Kazincbarcika, Egressy Béni út 41.

Ambrózia Étterem Kazincbarcika a térképen

Ambrózia Étterem Kazincbarcika vélemények

Cegléd
Gyöngyös

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Az ittjartam. hu értékelései alapján ez Kazincbarcika város legjobb étterme. A város szívében egy forgalmas közlekedési csomópontban található, az emeleten panzió, a földszinten étterem funkcióval. A saroképület körül zöld parkos rész, fedett terasszal, ez a nyári időszakra alkalmas, nem fűtött. A benti rész klasszikusan kialakított, kissé retró, a 80-90-es éveket idéző.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Nagyo finom ételek jo felszolgálás a kis szemuveges [moderálva - a szerk.] pincérnő szupervolt...

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Minden évben eltöltünk pár napot Hajdúszoboszlón, de ebben az étteremben kb. 8 éve ettünk utoljára. Akkor sem adagra, sem választékra nem volt a mi pályánk. Most viszont újra beültünk, mert jó zene volt, és úgy láttuk változtattak az étlapon. Milyen jól tettük! Sokkal magyarosabb lett a kínálat (van pl csirkepörkölt nokedlivel), megőrizve a minőséget, és nem csak a hagyományos fogásokból lehet választani.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Kislányunk nyolcadikos ballagása után mentünk el vacsorázni ide. Nagyon rugalmasak voltak az étteremben. Már előre lefoglaltuk az asztalt, és a vacsora rendelést is leadhattuk, hogy ne kelljen sokat várnunk. Az adagok emberesek voltak, az ízek nagyon finomak. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. A desszertre rendelt mascarponés pohárkrém mindent vitt.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Nagyon kellemes az étterem, rendkívül udvariasak a pincérek. Rendelés után normál idő alatt szervírozták az ételeket, amelyek adagja nem volt nagy, de pont elegendő. Nemcsak a gyomrunkat kényeztettük, hanem a szemünket is a tálalás által. Ha módunk lesz, máskor is betérünk ide. Ajánlani tudom mindenkinek, aki kulturált környezetben, finomat akar enni-inni!

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Átutazóban voltunk Kazincbarcikán, így adott volt, hogy az ebédünk ott lesz. Helybeli lakost kérdeztünk meg, hogy hol van lehetőség és az Ambróziát ajánlotta. Első benyomás: tiszta helyiség, figyelmes pincér. Az ételek finomak voltak, elegendő mennyiségűek. Kreatív a séf is, mert szemnek tetsző volt a tálalás úgy, hogy nem volt túldíszítve.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
A közelmúltban vettünk részt egy vacsorán ebben az étteremben! Finom, ízletes és bőséges volt a feltálalt ételek. Nagyon figyelmesek voltak a pincérek kicsi gyermekeinkkel szemben is! A desszert is finom volt, de a választék kicsit lehetne bőségesebb!Az étterem tisztasága kifogástalan. Másoknak is ajánlom ezt az éttermet!

Kieft TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Egy családi ebédet ejtettünk meg ebben az étteremben. A tisztaság megfelelő volt, az ételek is megfelelőek voltak, nem kellett különösen sokat várni az ételre. A desszertet viszont nem tartottam megfelelő méretűnek, kicsit lehetett volna bőségesebb.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 14.
Mindig nagyon finom ételeket ettünk itt, rendszeresen járunk a családommal ebbe az étterembe, sőt az esküvőnket is itt tartottuk pár éve. Mindig nagyon figyelmesek, kedvesek a pincérek. Az ételeket gyorsan felszolgálják, minden nagyon finom, remekül főznek. Ár/érték arányban is megfelelő, abszolút megfizethető, csak ajánlani tudom mindenkinek, még soha nem csalódtam.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. október 19.
Első sorban azért jó az Étterem mert,mi is közel lakunk hozzá és nem kell a világ végére menni hogy,vacsorázzunk egy jót. A tisztaságról pedig csak annyit mondanék hogy,mi már több alkalommal voltunk de még egyik alkalommal se volt kosz sehol. Szerintem erre nagy hangsúlyt fektetnek mert,egyébként a vendégek sem mennének olyan étterembe ahol nincs megfelelő tisztaság.

Legnépszerűbb csomagok Kazincbarcikán és környékén
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 10.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, desszerttel, vacsorák alkalmával korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.05.29.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2020.06.26.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2020.12.29.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2020.12.23.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.14. - 2021.02.24.
Margaréta Apartmanház
Bogács
2 nap/1 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.24. - 2020.12.31.
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 13.000 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Kazincbarcika környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Kazincbarcika
Szent István Hotel Kazincbarcika
Panoráma Hotel Noszvaj Kazincbarcika
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

Ambrózia Étterem KazincbarcikaX