Ambrózia Étterem Kazincbarcika
3700 Kazincbarcika, Egressy Béni út 41.

Ambrózia Étterem Kazincbarcika a térképen

Wellness csomagok Kazincbarcika városában

Ambrózia Étterem Kazincbarcika vélemények

Nelly81 TOP étteremértékelő
2020. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
Vegyes érzésekkel távoztunk ebből az étteremből. Az étterem kellemes hangulatú, a pincérek kedvesek, helyfoglaláskor tájékoztattak a várakozási időről is. Az árak szerintem magasak egy vidéki étteremhez képest, és 10 % kötelező felszolgálási díj is van. Az ételek elkészítési módjával, ízvilágával nem minden esetben voltunk elégedettek.
Cegléd
Gyöngyös

2018. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 23.
Az ittjartam. hu értékelései alapján ez Kazincbarcika város legjobb étterme. A város szívében egy forgalmas közlekedési csomópontban található, az emeleten panzió, a földszinten étterem funkcióval. A saroképület körül zöld parkos rész, fedett terasszal, ez a nyári időszakra alkalmas, nem fűtött. A benti rész klasszikusan kialakított, kissé retró, a 80-90-es éveket idéző.

Mobilról küldte. | 2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28.
Nagyo finom ételek jo felszolgálás a kis szemuveges [moderálva - a szerk.] pincérnő szupervolt...

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 5.
Minden évben eltöltünk pár napot Hajdúszoboszlón, de ebben az étteremben kb. 8 éve ettünk utoljára. Akkor sem adagra, sem választékra nem volt a mi pályánk. Most viszont újra beültünk, mert jó zene volt, és úgy láttuk változtattak az étlapon. Milyen jól tettük! Sokkal magyarosabb lett a kínálat (van pl csirkepörkölt nokedlivel), megőrizve a minőséget, és nem csak a hagyományos fogásokból lehet választani.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 25.
Kislányunk nyolcadikos ballagása után mentünk el vacsorázni ide. Nagyon rugalmasak voltak az étteremben. Már előre lefoglaltuk az asztalt, és a vacsora rendelést is leadhattuk, hogy ne kelljen sokat várnunk. Az adagok emberesek voltak, az ízek nagyon finomak. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. A desszertre rendelt mascarponés pohárkrém mindent vitt.

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
Nagyon kellemes az étterem, rendkívül udvariasak a pincérek. Rendelés után normál idő alatt szervírozták az ételeket, amelyek adagja nem volt nagy, de pont elegendő. Nemcsak a gyomrunkat kényeztettük, hanem a szemünket is a tálalás által. Ha módunk lesz, máskor is betérünk ide. Ajánlani tudom mindenkinek, aki kulturált környezetben, finomat akar enni-inni!

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 6.
Átutazóban voltunk Kazincbarcikán, így adott volt, hogy az ebédünk ott lesz. Helybeli lakost kérdeztünk meg, hogy hol van lehetőség és az Ambróziát ajánlotta. Első benyomás: tiszta helyiség, figyelmes pincér. Az ételek finomak voltak, elegendő mennyiségűek. Kreatív a séf is, mert szemnek tetsző volt a tálalás úgy, hogy nem volt túldíszítve.

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21.
A közelmúltban vettünk részt egy vacsorán ebben az étteremben! Finom, ízletes és bőséges volt a feltálalt ételek. Nagyon figyelmesek voltak a pincérek kicsi gyermekeinkkel szemben is! A desszert is finom volt, de a választék kicsit lehetne bőségesebb!Az étterem tisztasága kifogástalan. Másoknak is ajánlom ezt az éttermet!

Kieft TOP étteremértékelő
2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29.
Egy családi ebédet ejtettünk meg ebben az étteremben. A tisztaság megfelelő volt, az ételek is megfelelőek voltak, nem kellett különösen sokat várni az ételre. A desszertet viszont nem tartottam megfelelő méretűnek, kicsit lehetett volna bőségesebb.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. május 14.
Mindig nagyon finom ételeket ettünk itt, rendszeresen járunk a családommal ebbe az étterembe, sőt az esküvőnket is itt tartottuk pár éve. Mindig nagyon figyelmesek, kedvesek a pincérek. Az ételeket gyorsan felszolgálják, minden nagyon finom, remekül főznek. Ár/érték arányban is megfelelő, abszolút megfizethető, csak ajánlani tudom mindenkinek, még soha nem csalódtam.

Legnépszerűbb csomagok Kazincbarcikán és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2021.03.06.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
2 nap/1 éjszaka 7.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.08.31.
Bianka Apartmanok
Bogács
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 11.455 - 17.455,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2020.08.11.
Irota EcoLodge
Irota
3 nap/2 éjszaka 12.456 - 16.609,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2022.01.02.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Harmony Vendégház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 4.500 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.01.01.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 14.782 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.12.23.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.14.
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2020.10.22.
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
4 nap/3 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 14.998,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, masszázzsal, wellness törölközővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.01. - 2020.12.20.

Szállodák Kazincbarcika környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Kazincbarcika
Szent István Hotel Kazincbarcika
Hotel Villa Völgy Kazincbarcika
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)

Ambrózia Étterem KazincbarcikaX