Réva72: Kiváló étkek, közömbös pincérek.... - Bajor Sörház Étterem Kazincbarcika

Kiváló étkek, közömbös pincérek....

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 26.
A kiváló összhatásból a pincérek ( nem mindegyik ) udvariatlansága, nem túl készséges hozzáállása von le valamennyit,de az ár-érték arány kiváló! Legutóbb teltház volt, a kinti székek és asztalok azonban eláztak...a pincérlány csak közömbösen vállat vont, amikor ajánlottuk, hogy szívesen kiülnénk, csak le kéne törölni a vizet!
Gyors a kiszolgálás, nagy adagot kapunk és nagyon ízletesek az ételek. Sokszor járunk oda és eddig még nem csalódtunk!
Jó szívvel ajánlom a helyet mindenkinek!

Szeretnéd követni Réva72 felhasználót?    Igen

3700 Kazincbarcika
Bercsényi u. 1/b

2019. április 29.
Átutazóban álltunk itt meg ebédelni, egy csendes hétköznap kora délután. Az étteremben nem voltak sokan, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételekre sem kellett sokat várni, és mind tálalásban, mind ízvilágban nagyon jók voltak. Fokhagyma krémlevest és vörös tonhalsteaket ettem, és a salátaágy is...