Hotel Lukács Kazincbarcika ★★★

Hotel Lukács Kazincbarcika
3700 Kazincbarcika, Mátyás király út 50.

Hotel Lukács Kazincbarcika a térképen

Hotel Lukács Kazincbarcika értékelése:

4. helyezett a 4 kazincbarcikai szállás közül

Hotel Lukács Kazincbarcika bemutatkozása

A 2005-ben épült Hotel Lukács az észak-magyarországi régió számos csodálatos kirándulóhelyének közelében, Kazincbarcika szívében várja vendégeit. Egy szórakoztató komplexum részeként a hotel közvetlen környezetét a városi strandfürdő parkosított, öthektáros zöldövezete alkotja. A barangolni vágyók számára a szállodából többek között Aggtelek, Szilvásvárad és Lillafüred is könnyedén megközelíthető.

Hotel Lukács Kazincbarcika képei

Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 8.
4 napot töltöttünk Kazincbarcikán. Kirándulási céllal érkeztünk. A Lukács Hotel volt a szállásunk. Félpanzióval foglaltuk. Nem csalódtunk benne. Igaz az elején annyi gond volt, nem működött a tv. De rögtön jöttek és beállították. Az étkezés kiváló. Nagyon finom ételeket kaptunk. Igazi házias. Kedves személyzet. Nagyon készséges. Látszik ez egy családi vállalkozás.

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 14.
1 éjszakát töltöttünk a szállodában. Szép, kellemes környezettel rendelkezik,családok, barátok számára egyaránt megfelelő. A strand mellett van, nyáron ez hatalmas előny. A személyzet kedves, az étterem szuper,finom, szépen tálalt ételek vannak,van fedett és teraszos rész is. Kisgyerekek számára 6 éves korig ingyenes a szállás, úgy gondolom, ez nagyon korrekt!

Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé bekészítéssel, egy üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
HR Apartmanház
3 nap/2 éjszaka: reggelis ellátással, kávé- és borbekészítéssel, 1 alkalmas strandbelépővel, városnéző kisvonatozással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.03. - 2021.08.31.

Szállodák Kazincbarcika környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)
November 1. (min. 2 éj)

KazincbarcikaX