Csaplár Vendéglő Kecskemét

Granada Hotel Kecskemét

Csaplár Vendéglő Kecskemét vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. július 28., kollégákkal járt itt
Tavaly nyáron, már volt szerencsém itt vacsorázni. Igazi, magyaros kisvendéglő hangulata van. kilencvenes évekből. Megmondom őszintén, nagyon leves-párti vagyok. Kettőt is megkóstoltam, illetve hortobágyi göngyölt húst. . . Még egyszer sem fogott ki rajtam a mennyiség, de itt el kellett csomagoltatnom, durván harmadát.
Kiváló 2019. január 7.gyerekekkel járt itt
Interneten választottuk a sok pozitív visszajelzés miatt a Csaplár Vendéglőt. Szűk családi születésnapi ebédre foglaltunk asztalt telefonon ( 4 fő+ 1 gyerek) meglepetésünkre születésnapi díszítés várt bennünket.
Először jártunk itt, de a nagyszerű kiszolgálás, az ételek kiváló minősége valószínűleg törzsvendéggé tett bennünket.
Nagy köszönet a figyelmességért, jól esett :-)
Csaplár Vendéglő Kecskemét - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. július 6., kollégákkal járt itt
Kollégákkal jártam ebben magyaros kisvendéglőben. Szó szerint kicsi, kissé retrós, de én is kedvelem az ilyen helyeket. Pincérünk rengeteget dolgozott, mivel két másik társaság is volt. Láthatóan ért a szakmájához. Kedves volt, picit túlzóan. Viszont az általam kért italt megfelelően keverve hozta ki, ahogy én szeretem, pedig külön nem is említettem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 20.családjával járt itt
Népszerű de nagyon egyszerű hely házias konyhával. Egyik fele igazi talpon álló kocsma. A másik fele egy egyszerű, de annál népszerübb házias jellegű konyha. Sajnos a két helységet csak egy függöny választja el. A hely adottságai az ide látogatók számához képest igen kicsi. A teraszon alig lehet helyet foglalni.