Kecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét

Ez a hely megszűnt!
a 112 kecskeméti étterem közül
étterem, vendéglő
Kecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét
Kecske Bárszínház / steak & sushi KecskemétKecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét vélemények

2015. április 10.barátokkal járt itt
A Kecske rendkívül érdekes hely. Sajnos a honlapon ígért Holba csapolt sör nem volt már (vagy még? ), csak a legkommerszebb Heineken-Soproni páros, amit az Igazi Csiki Sör ellen indított per miatt bojkottálunk. Tartanak viszont négyféle Primator sört, amiből rendeltünk kettőt, duplabakot, mely egy édeskés 10%os sör, meg egy Pilst, ami jó volt.
Kecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - BelsőKecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - Étlap/itallapKecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - Étel/italKecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - Étel/italKecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2014. november 15.barátokkal járt itt
November 13-án a születésnapomhoz választottuk a SZUSI ÉTTERMET a barátnőmmel. Levest és több fajta sushit fogyasztottunk és mindegyik nagyon finom volt. Kedvencem a Füstölt lazacba tekert, lazac-lazackaviár-uborka-krémsajt/ lett. A leveseket is ajánlom mindenkinek, mert nagyon ízletesek! Ha finom ebédet, vacsorát szeretnél enni, CSAK IDE GYERE!
Kecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - BelsőKecske Bárszínház / steak & sushi Kecskemét - Belső
Kiváló 2014. május 22.családjával járt itt
Hétköznap este tértünk be a Kecskébe, a testvérem ajánlásával. Gasztro kalauzunk igen kritikus természetét ismerve gondoltam, hogy valamilyen pozitív élményben lesz részem. Itt első sorban az ételre gondolok. Az étterembe belépve szimpatikus, mosolygós étvágyat és nem utolsó sorban hangulatot nem elvevő pincérek fogadtak.
Kiváló 2014. április 15.a párjával járt itt
Mi egy színházi próba kellős közepén érkeztünk az étterembe. Frenetikus élmény volt! Biztos, hogy elmegyünk a "gasztró színház" előadására, mert kíváncsi vagyok milyen lesz a színház és vacsora közös élménye. Az Irish prime steak várakozásomon felüli volt! Külön köszönet Ildikónak az ételek választásában való útmutatásáért. A helyet csak ajánlani tudom!
Kiváló 2014. április 11.a párjával járt itt
Bár én nem vagyok romkocsmákban szocializálódott fiatal - mivel közel vagyok a 60-hoz - mégis a tér, az étterem berendezése nagyon tetszett! Ismétlem: nagyon! A kiszolgálás figyelmes és udvarias. A sushi talán egy mákszemnyivel valóban kisebb mint egy másik helyen, ahol voltam, de nagyon finom és igazán autentikus a tálalás.
Biztatnék mindenkit, hogy próbálja ki!
Gyenge 2014. január 25.családjával járt itt
A tér különböző hangulatú (leginkább kaotikus) részekre van osztva. Van itt szegényes étkező, régimódi nappali, műhely és néhány meghatározhatatlan kevert stílusú asztal. Talán a romkocsmákon szocializálódott fiataloknak tetszik az öszkép, de engem inkább megrémisztett. A kiszolgálás lassú, nem igen foglalkoznak a vendégekkel.
Kecske Bárszínház / steak & sushi válasza
Kedves Kommentáló!
Kronológiai sorrendben szeretnék választ adni felvetéseire.
Tény, hogy a tér eltér a megszokottól, ez volt a cél. Kérem ne rémüljön meg a változástól az újtól. A kiszolgálás színvonaláért szíves elnézését kérem, ezen igyekszünk javítani a jövőben. Bár azt nem értem, hogy lehet nem-igen foglalkozni valakivel.
2014. február 4., Kecske Bárszínház / steak & sushi, kecske
Gyenge 2013. november 27.a párjával járt itt
A hely még friss, így tán' még van remény, de számos tényező fogja ezt hátráltatni/megakadályozni. Mi a pénteki jazz-estet lőttük be: halk jazz a vacsora mellé, sushi meg steak Agentínából, ez igéretes! Felszolgálók: nekünk kettő jutott, felváltva. . . ennek az értelmét ugyan nem látom, szerintem szervezetlenséget jelez, ám nem különösebben lényeges.
Kecske Bárszínház / steak & sushi válasza
Az étterem dolgozói nevében is szeretném megköszönni építő jellegű kritikáját. Mint azt ön is írta, még van remény. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy javítsunk vendéglátóegységünk színvonalán. Remélhetőleg a közeljövőben ellátogat hozzánk, hogy tapasztalhassa a változások szele minket is elért.
2014. február 4., Kecske Bárszínház / steak & sushi, kecske