Nagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét

3,1
a 112 kecskeméti étterem közül
cukrászda, kávézó - kávéház
Nagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét
Nagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út KecskemétNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Nagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét vélemények

Szörnyű 2024. január 21.a párjával járt itt
Életemben nem ettem ilyen rosszat. A sajttortát a szalvétába kellett kiköpnöm, pedig ételt nem szoktam kidobni. Kár hogy hazahoztam, ha ott kóstolom meg , megetettem volna tulajjal . Az édes aprósütijük szerintem egyidős lehetett velem.
2055
Szörnyű 2022. december 1.egyedül járt itt
Itt akkor most kivételesen durva leszek és rosszindulatú. Egyáltalán nem szoktam egyeseket osztogatni merő sértettségből, meg szeszélyből, de délután, 17 óra után beültem ide, mivel, hogy ez egy kávézó, annak hirdeti magát, odamentem a pulthoz, mert hozzám nem jött senki, hiába vártam, és mondtam, hogy süteményt ennék és kávét innék.
2019. július 11.barátokkal járt itt
Kecskemét belvárosában ez nyerte meg leginkább a tetszésemet, hogy a már délelőtt is perzselő alföldi nap elől beüljünk valahova felfrissülni. A süteményes pult csábító volt, ki is próbáltunk 3 félét a választékból. Az ízek viszont átlagosnak mutatkoztak, és nem voltak nagyon frissek.
Nagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Külső képNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - MosdóNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Étel/italNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Étel/italNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - BelsőNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - BelsőNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Étel/italNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Étel/italNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Étel/italNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Külső képNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Mosdó
2018. október 6.egyedül járt itt
A vasútállomás felé mentem gyalogosan. Már elmúlt 9 óra (9-kor zárnak), de nyitva volt az ajtó, égtek a villanyok, és még bent mozgolódott a pultban a személyzet. Azonban, mint kiderült, már zártak, csak az ajtót elfelejtették bezárni. Ennek ellenére, ha már ott voltam, szívesen kiszolgáltak.
Nagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Külső képNagyanyáink Sütödéje - Rákóczi út Kecskemét - Külső kép