Spaletta Étterem & Sörház Kecskemét

Spaletta Étterem & Sörház KecskemétSpaletta Étterem & Sörház Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Spaletta Étterem & Sörház Kecskemét vélemények

Kiváló 2020. március 17.a párjával járt itt
Az étteremhét rendezvényre foglaltunk asztalt, 3 fogásos menüt kaptunk fix áron. Aki nem ismeri: fogásonként 3-féle ételből választhatsz. Párommal más-más ételt választottunk, tehát összesen 6-félét kóstoltunk. Olyan ételeket kínáltak, ami nincs állandóan az étlapjukon.
Fantasztikus! Egy szinten van a legfelkapottabb vidéki éttermekkel.
Megyünk máskor is, végigesszük az étlapot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. március 15.barátokkal járt itt
Csak azoknak ajánlom akik szeretik a modern gasztronómiát, az újra gondolt ételeket! Kecskemét belvárosában felújitott polgári házban kapott helyet az étterem és a söröző. Parkolni az utcán lehet, hétköznap este 6-ig fizetős. A hatalmas kapun belépve kellemes, modern, zárt udvar fogad minket, mely a város zajától teljesen elszeparál.
Kiváló 2015. október 26.családjával járt itt
Mindenkinek ajánlom,aki már unja a tipikus kecskeméti vendéglátást és nem fél az új ízek kipróbálásától.
Kiváló 2015. augusztus 26.a párjával járt itt
A minőségi borkészítés 20. századi történetének egyik kulcsszava a „flying winemaker”. A borász, aki egyik nap Ausztráliában, másik nap Dél-Afrikában, harmadik nap Európában ad tanácsot. Hasonló szerepet tölt be Ruprecht László séf a magyar gasztronómiában, egyelőre még csak a trianoni határon belül.
Spaletta Étterem & Sörház Kecskemét - Külső képSpaletta Étterem & Sörház Kecskemét - Étel/italSpaletta Étterem & Sörház Kecskemét - Étlap/itallapSpaletta Étterem & Sörház Kecskemét - BelsőSpaletta Étterem & Sörház Kecskemét - Külső kép