Sugovica Halászcsárda Kecskemét

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Sugovica Halászcsárda Kecskemét vélemények

Kiváló 2017. augusztus 12.a párjával járt itt
A haltepertőt minden halászcsárdában megkóstoljuk, itt a tökéletes! Vékony szeletekre vágva igazán ropogós lesz, de nem túl zsíros, és nem a hagymakarikák alatt kell keresni, bőven adják előételként.
Gyenge 2016. október 6.a párjával járt itt
Nyáron voltunk a férjemmel a Sugovica Halászcsárdában Kecskeméten. Mivel én imádom a halászlevet így itt is ezt rendeltem. Ponty filéből kértem, ehhez képest tele volt szálkával, és ráadásul nekem sós is volt. A pincér számlafizetéskor megkérdezte, hogy hogy ízlettek az ételek amiket kértünk, én közöltem vele a tapasztalatom (szálkás).
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Debrecenből utaztunk Pécs felé, Kecskeméten álltunk meg itt ebédelni. Mint utóbb kiderült, remek választás volt. A kiszolgálás rendkívül segtíőkész, hozták azonnal a baba etetőszéket, körülajnározták a kisfiamat és a feleségemet is. Halászlevet és gyümölcslevest ettünk, majd palancsintát, tejes pitét, közben én még sajttal-sonkával töltött sertésbordát. Kiváló volt, nagy adagokat kaptunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 22.a párjával járt itt
A torkos csütörtök után ismét el kellett jönni, mert rettentő jól hangzott az étlapon a 2 személyes sugovica tál. A tál egy jól, de nem bőségesen megpakolt fatál, rajta pisztráng, fogas, harcsafilé, pontyfilé, tintahalkarika és a szokásos köret. Minden nagyon finom volt, mivel viszont a hallal amúgy is nehezebb jóllakni, ezért mi ezt 2 személyre kicsit kevésnek találtuk.
Sugovica Halászcsárda Kecskemét - Étel/italSugovica Halászcsárda Kecskemét - Étel/italSugovica Halászcsárda Kecskemét - Étel/ital
Átlagos 2013. december 19.barátokkal járt itt
Hangulatos, szerethető halászcsárda Kecskeméten. Egy neves borász barátom ajánlotta, elmondása szerint két bajai srác viszi. A halászlé nem volt rossz, lehetett volna valamivel kevesebb sót és paprikát beletenni, a halat kevesebb ideig főzni, de azért akár most is újra megenném úgy, ahogy volt. Kifogástalan tésztát adtak hozzá.
Sugovica Halászcsárda Kecskemét - Külső képSugovica Halászcsárda Kecskemét - Étel/italSugovica Halászcsárda Kecskemét - Étel/ital