Gokart Hotel Kecskemét ★★★★

Gokart Hotel Kecskemét
Gokart Hotel KecskemétGokart Hotel Kecskemét
Gokart Hotel KecskemétGokart Hotel Kecskemét

A Gokart Hotel legnépszerűbb csomagjai

Gokart Hotel Kecskemét - Pünkösd (min. 1 éj)
Gokart Hotel Kecskemét - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Gokart Hotel Kecskemét vélemények

Kiváló 2016. április 19.családjával járt itt
Családommal jártam öttusa világkupán hétvégén Kecskeméten. A Gokart Hotelben volt a szállásunk, itt is vacsoráztunk. Bár a városközponttól kicsit messze esik, de könnyen megközelíthető. A tisztaság, a kényelem, a személyzet maximális odafigyelése, a jó konyha biztosította, hogy jól érezzük magunkat.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 108 városban járt márFelfedező - 176 helyen első értékelőNépszerű író - 275 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 5525 feltöltött kép
Kiváló 2016. április 15.kollégákkal járt itt
Konferenciára mentem a kecskeméti Gokart hotel-be. Kevés olyan szálloda dicsekedhet ilyen szabadidő lehetőséggel, mint ők. A személyzet kedves és segítőkész volt, a szobák pedig makulátlanul tiszták. A konyhája minden igényt kielégít. Időben érdemes futam-időpontot foglalni! Elfogadják a bankkártyákat és az utalványokat.
Gokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Külső képGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - KörnyékGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - VendéglátásGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/SportGokart Hotel Kecskemét - Szórakozás/Sport
Gokart Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétSzent László krt. 64.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség
Wellness Hotel Szindbád