6000 Kecskemét, Izsáki út 15/A

Sport Hotel Kecskemét értékelése:

6. helyezett a 24 kecskeméti szállás közül
103. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Sport Hotel Kecskemét bemutatkozása

A kecskeméti Sport Hotel az M5-ös autópálya lehajtójától 2,5 kilométerre, az Izsáki utcában található. A szálloda kényelmes szobái és a környék nyújtotta számos kikapcsolódási és sportolási lehetőség elsősorban az aktív pihenés szerelmeseit vonzza.

Sport Hotel Kecskemét képei

Sport Hotel Kecskemét vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 11.
Szeptember közepén töltöttünk itt egy éjszakát a párommal. A cél a város megtekintése volt. Kicsit retro a szoba,de tiszta,kényelmes ágy várt ránk. a fürdőszobában törököző kitéve. Tv Wifi volt a szobában. A személyzet kedves,segítőkész. Mi reggelit is kaptunk,ami bőséges,és választékos volt. 1-2 napos elszállásolásra megfelelő a hely,de hosszabb időre,nem elég komfortos.

2019. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Egy éjszakára szálltunk meg. A hotel a főút mentén van, de a szoba a belső udvarra nézett, így nem volt zajos, és a kocsit is láttam. A parkolásért nem kellett külön fizetni. A szoba tiszta, rendezett, felszerelt, kaptam törölközőt, asztal és szék is volt, a tévé működött. A félpanziótól nem voltam elbűvölve. A vacsora nem volt sok, egy rosszabb menza szintjét ütötte meg.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Mindennel elégedettek voltunk, bár tudtommal teltház nem volt, a késő esti és a kora reggeli zajok igen zavaróak voltak! A fürdőszoba használat, a köhögés és még a beszéd is könnyen áthallatszódott a vékony falak miatt! Összességében tetszett a szoba felszereltsége és a tisztasága is kiemelkedő volt!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Nagyszülőként unokával töltöttem itt 6 éjszakát. A recepciósok udvariasak, előzékenyek,minden kérésünkre rendelkezésre álltak, a szállodában tisztaság van,a szoba és a fekhely kényelmes, az ellátás jó, a vacsoráknál a pincér fiú nagyon kedves volt! Összességében nagyon meg voltam elégedve! Merem ajánlani másoknak is!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Úgy alakult az élet, hogy az áprilisi itt tartózkodás után július végén is eljöttünk, ezúttal a lányommal. Kényelmes, 3 ágyas szobát kaptunk. A felszolgáló hölgy zárkózott, elutasító hozzáállása negatív élményként jelenik meg az emlékeimben. Az éttermi ellátás ismét gyengécske volt.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 30.
Hat tagú családdal érkeztünk a hotelbe, az előzetesen lefoglalt egyik 3 ágyas szobát nem tudták biztosítani, helyette adtak egy tágas-kényelmes-szép lakosztályt felár nélkül. A recepciós hölgy készségesen tájékoztatott minket a városi rendezvényekről, ekkor volt a Hírös Hét. A szobák és az egész hotel tisztasága kifogástalan.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 2.
Ami tetszett: ár-érték arány (2 személyes fürdőbelépőt tartalmazott a foglalás a szuper Kecskeméti fürdőbe), személyzet segítőkészsége, mivel beteltek minden szoba nagylakosztályt kaptunk min. ráfizetéssel, korrekt mennyiségű / választékú svédasztalos reggeli

Ami kevésbé tetszett: forgalmas útra néznek a szobák, a kihúzható ágy törött volt és nem lehetett betolni, a törülközőtartó törött volt, a laminált parketta csereérett volt

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
2 éjszakára szálltunk meg. Leginkább a kedvező ár miatt döntöttünk a hotel mellett, mert tudtuk hogy csak aludni fogunk oda járni. Kedvező áron foglaltuk a szobát, azért nem is számítottunk többre. Egyszerű, aránylag tiszta, semmi extra, egyszóval átlagos. A recepciós hölgy nagyon kedves, segítőkész volt. Az vacsora nekünk nagyon ízlett, és hatalmas adagok voltak, soha sem bírtuk meg enni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 7.
Zavartalan kikapcsolódás részesei lehettünk a Sport Hotelben. A vacsora minden igényt kielégített. Három fogásos volt, finom, és bőséges. Egy szavunk sem lehetne, de van. A leves olyan volt, mintha minden este ugyanazt ettem volna, de szó se többet, mert mindig finom volt.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 31.
A lakosztályok nagyon szépek és jól felszereltek, de mikor megérkeztünk egy fűtetlent kaptunk, majd a reklamációnk után átköltözhettünk egy másikba, ahol viszont a TV távirányítója nem működött. Az első nap a vacsorát nem akkor kaptuk amikorra ígérték, és csak egyféle volt. A második napon kétféléből lehetett választani, ami majdnem ugyanaz volt.

Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.01. - 2020.12.31.
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 17.011,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 15.980 - 26.805,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
Érvényes: 2021.08.01-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3 nap/2 éjszaka 9.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lovas élménykuponnal, családi wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
Príma Vendégház
Tiszakécske
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)
Szuper családi nyár (min. 2 éj)

KecskemétX