Sport Hotel Kecskemét

Sport Hotel Kecskemét
Sport Hotel KecskemétSport Hotel Kecskemét
Sport Hotel KecskemétSport Hotel Kecskemét

Sport Hotel Kecskemét bemutatkozása

A kecskeméti Sport Hotel az M5-ös autópálya lehajtójától 2,5 kilométerre, az Izsáki utcában található. A szálloda kényelmes szobái és a környék nyújtotta számos kikapcsolódási és sportolási lehetőség elsősorban az aktív pihenés szerelmeseit vonzza.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Sport Hotel Kecskemét vélemények

Kiváló 2016. szeptember 10.a párjával járt itt
A Sport Hotel kiváló választás már egy néhány napos kikapcsolódáshoz is. A szállás kényelmes, a személyzet figyelmes és segítőkész, a félpanziós ellátás is tökéletes volt. Másoknak is jó szívvel ajánlom.
Kiváló 2016. július 25.a párjával járt itt
Nagyon tetszett,hogy valóban azt kaptuk amit ígértek! . . . Értem ez alatt, hogy, a szoba kimondottan kellemes, tiszta, hangulatos volt. A személyzet kedves, nagyon segítőkész és rendkívül rugalmas volt. Kérésünkre, hogy inkább francia ágyas szobát kérnénk ha lehet, azonnal segítettek, ami eleve meghatározta az ottlétünket.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
2016. június 2.a párjával járt itt
2016. 04. 20-21-én szálltunk meg a Kecskeméti Sport Hotelben. A szobánk az emeleten volt, a belső udvari parkolóra nézett. Kicsi, tiszta kétágyas szobánk volt, félpanziós ellátással. Ottlétünkkor 2 busznyi gyerek is megszállt a hotelban, de csak étkezésekkor észleltük őket a focista fiúkkal együtt. Egyébként csenden, nyugodt volt az ottlétünk.
Sport Hotel Kecskemét - Külső képSport Hotel Kecskemét - Külső képSport Hotel Kecskemét - KörnyékSport Hotel Kecskemét - WellnessSport Hotel Kecskemét - BelsőSport Hotel Kecskemét - SzobákSport Hotel Kecskemét - SzobákSport Hotel Kecskemét - Egyéb
2016. május 12.a párjával járt itt
2015 karácsony másnapján érkeztünk a hotelba. Pihenni jöttünk Kecskemétre, nagyon szeretjük a várost és a fedett élményfürdőt. A hotelben lent épp bővítés zajlott, de minket nem zavartak a munkálatok, a szobánk a 2. emeleten volt. Szép, tiszta szobát kaptunk, elég kényelmes ágyakkal. A reggeli bőséges volt, változatos.
Kiváló 2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A Hotel tökéletes a kényelem, az elhelyezés és a szolgáltatások jelentős részét illetően. Tökéletes választás azoknak akik Kecskeméten, vagy annak környékén terveznek programot, és egy-egy élményekkel teli kicsit fáradt nap után igazán kényelmesen szeretnének pihenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Kedvesemmel augusztus elején voltunk 5 napot 4 éjszakára fél panziós ellátással és szállás megfelelő volt. Nagy kánikulában a légkondit is biztosítottak. Ellátás is megfelelő volt. Közelben megtalálható a Kecskeméti Strand is. Buszmegálló a szállás előtt is megtalálható. Így tudtunk sétálni a belvárosban és jók a közlekedés is .