Hertelendy Ház Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth utca 62.

Hertelendy Ház Kehidakustány a térképen

Hertelendy Ház Kehidakustány értékelése:

9. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül
237. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Hertelendy Ház Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál Hotel, Gyógy- és Élményfürdő komplexum részeként a Hertelendy Ház huszonnégy szobával, családias hangulattal áll a vendégek rendelkezésére.

Hertelendy Ház Kehidakustány képei

Szállások Kehidakustány városában
Wellness csomagok Kehidakustány városában

Hertelendy Ház Kehidakustány vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nem tették egyértelművé hol kell bejelentkezni a szállásra, de viszonylag hamar sikerült bejelentkezni. A recepciós hölgy nagyon készséges és kedves volt. Az előtér nagyon profi kialakítású volt a házban. A szoba tiszta, modern és tágas ággyal várt minket. A ház wellness szolgáltatása is megfelelőnek tűnt, bár a jakuzzi egyik funkciója nem működött és igencsak penészes volt a plafon.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
15 hónapos kislányunk első nyaralása volt, hatalmas élmény volt Neki is, és természetesen nekünk is! Az ételek mind reggeli, mind vacsora tekintetében is nagyon finomak voltak, bőségesek. Mindenkinek volt a fogára való! Most voltunk itt először, de nem utoljára!! Mindent nagyon köszönünk!!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Érkezésünk kissé kalandosra sikeredett, mert nehezen találtuk meg a helyet. Talán hasznos volna egyszerűen a szálloda recepcióra irányítani az érkezőket. A személyzet messzemenően udvarias, a hivatalos check-in előtt 4 órával megkaptuk a szobát, pedig nem is kértük. Az étkezés páratlanul bőséges, az ételek finomak, a kiszolgálás hibátlan.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18.
A legcsapadékosabb júliusi napokat töltöttük Kehidakustányban, de az eső sem tudta elmosni a jókedvünket. Imádtuk a Hertelendy-ház lobbijának teázóját, nem győztünk választani a Hotel bőséges reggeli- és vacsora kínálatából. Kisebbik gyermekem rizst rizzsel evett és tökéletesnek találta minden változatát.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Nagyon jól éreztünk magunkat!Mindennel meg voltunk elégedve.Ha lehetőségünk lesz rá biztos hogy visszamegyünk minnél elöbb.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Egyszerűen nincs mit részletezni . A megérkezésünktől a távozásunkig tökéletes volt az ellátás ,a reggeli vacsora . Gyula névnapkor érkeztem párommal , vacsora elfogyasztása után főpincér távozásunk elött felköszöntött névnapom alkalmából . Úgy gondolom figyelemre méltó cselekedet volt részéről , nagyon meglepődtünk párommal , mind emellett jó érzés töltött el .

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 21.
Hol is kezdjem? ? Megérkezéskor a házhoz tartozó parkoló sorompóval védett,kódos bejutás! ! Nagyon jó! Irány a főépület,bejelentkezés, a szálloda hall-ja és a recepciós személyzet kiváló,készséges! Kártyák,óra átvétel rendben,vissza a házhoz. Már beenged a sorompó,kóddal! A házban egy kedves idős pár megmutatja hol a szobánk. Bejutunk a szobánkba,ami tiszta.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly szeptemberben jártunk itt. A kehidakustányi termálfürdőhöz tartozó Hertelendi házat választottuk, amit egyáltalán nem bántunk meg. A ház a fürdőtől kb. 150 méterre van, így a fürdéshez, étkezéshez sétálni kell. Ez az egyetlen hátrány/előny(? ), hiszen így a szállásunk rendkívül csendes helyen volt, kitűnően lehetett pihenni.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon szép, családias image, a szobák 90%-a nagyon jó. A lenti konyha részen sajnos nem lehet kávét főzni, azért a hotel részre kell bemenni, de finom tea mindig kapható! Szép a díszítés, hangulatos és kellemes. A szobák melyekhez van terasz a kilátás nagyon csodálatos, sok szeretettel ajánljuk! A jakuzzi elhelyezése tetszetős és a víz minősége és hőmérséklete kitűnő!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Tavaly februárban jártunk itt, és nagyon jó tapasztalatokkal távoztunk. Egy kuponos oldalon találtam a lehetőséget, és megkaptunk mindent, amire befizettünk. Masszázs, reggeli, fürdő belépő. Kedves személyzet, kényelmes, tiszta szállás. Mindent nagyon élveztünk, bárkinek szívesen ajánlom! A kehidai fürdő pedig igazán színvonalas, szinte elrepült a két nap, máskor is boldogan jönnék.

Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, szobaszéf és klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.30.
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 25.660,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Dominika Apartman
Petra Apartmanház
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai érkezés és késői távozás lehetőségével
2020.02.14. - 2020.02.17.
Hunguest Hotel Répce
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 14.700 - 16.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Ács Apartman
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 15.900 - 32.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Sárvár
Palace Hotel  Hévíz
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Valentin nap (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KehidakustányX