Hertelendy Ház Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Kossuth utca 62.

Hertelendy Ház Kehidakustány a térképen

Hertelendy Ház Kehidakustány értékelése:

9. helyezett a 61 kehidakustányi szállás közül
163. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Akciós csomagok

Hertelendy Ház Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál Hotel, Gyógy- és Élményfürdő komplexum részeként a Hertelendy Ház huszonnégy szobával, családias hangulattal áll a vendégek rendelkezésére.

Hertelendy Ház Kehidakustány képei

Szállások Kehidakustány városában
Wellness csomagok Kehidakustány városában

Hertelendy Ház Kehidakustány vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
Nem tették egyértelművé hol kell bejelentkezni a szállásra, de viszonylag hamar sikerült bejelentkezni. A recepciós hölgy nagyon készséges és kedves volt. Az előtér nagyon profi kialakítású volt a házban. A szoba tiszta, modern és tágas ággyal várt minket. A ház wellness szolgáltatása is megfelelőnek tűnt, bár a jakuzzi egyik funkciója nem működött és igencsak penészes volt a plafon.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
15 hónapos kislányunk első nyaralása volt, hatalmas élmény volt Neki is, és természetesen nekünk is! Az ételek mind reggeli, mind vacsora tekintetében is nagyon finomak voltak, bőségesek. Mindenkinek volt a fogára való! Most voltunk itt először, de nem utoljára!! Mindent nagyon köszönünk!!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Érkezésünk kissé kalandosra sikeredett, mert nehezen találtuk meg a helyet. Talán hasznos volna egyszerűen a szálloda recepcióra irányítani az érkezőket. A személyzet messzemenően udvarias, a hivatalos check-in előtt 4 órával megkaptuk a szobát, pedig nem is kértük. Az étkezés páratlanul bőséges, az ételek finomak, a kiszolgálás hibátlan.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18.
A legcsapadékosabb júliusi napokat töltöttük Kehidakustányban, de az eső sem tudta elmosni a jókedvünket. Imádtuk a Hertelendy-ház lobbijának teázóját, nem győztünk választani a Hotel bőséges reggeli- és vacsora kínálatából. Kisebbik gyermekem rizst rizzsel evett és tökéletesnek találta minden változatát.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 10.
Nagyon jól éreztünk magunkat!Mindennel meg voltunk elégedve.Ha lehetőségünk lesz rá biztos hogy visszamegyünk minnél elöbb.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3.
Egyszerűen nincs mit részletezni . A megérkezésünktől a távozásunkig tökéletes volt az ellátás ,a reggeli vacsora . Gyula névnapkor érkeztem párommal , vacsora elfogyasztása után főpincér távozásunk elött felköszöntött névnapom alkalmából . Úgy gondolom figyelemre méltó cselekedet volt részéről , nagyon meglepődtünk párommal , mind emellett jó érzés töltött el .

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 21.
Hol is kezdjem? ? Megérkezéskor a házhoz tartozó parkoló sorompóval védett,kódos bejutás! ! Nagyon jó! Irány a főépület,bejelentkezés, a szálloda hall-ja és a recepciós személyzet kiváló,készséges! Kártyák,óra átvétel rendben,vissza a házhoz. Már beenged a sorompó,kóddal! A házban egy kedves idős pár megmutatja hol a szobánk. Bejutunk a szobánkba,ami tiszta.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly szeptemberben jártunk itt. A kehidakustányi termálfürdőhöz tartozó Hertelendi házat választottuk, amit egyáltalán nem bántunk meg. A ház a fürdőtől kb. 150 méterre van, így a fürdéshez, étkezéshez sétálni kell. Ez az egyetlen hátrány/előny(? ), hiszen így a szállásunk rendkívül csendes helyen volt, kitűnően lehetett pihenni.

2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
Nagyon szép, családias image, a szobák 90%-a nagyon jó. A lenti konyha részen sajnos nem lehet kávét főzni, azért a hotel részre kell bemenni, de finom tea mindig kapható! Szép a díszítés, hangulatos és kellemes. A szobák melyekhez van terasz a kilátás nagyon csodálatos, sok szeretettel ajánljuk! A jakuzzi elhelyezése tetszetős és a víz minősége és hőmérséklete kitűnő!

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Tavaly februárban jártunk itt, és nagyon jó tapasztalatokkal távoztunk. Egy kuponos oldalon találtam a lehetőséget, és megkaptunk mindent, amire befizettünk. Masszázs, reggeli, fürdő belépő. Kedves személyzet, kényelmes, tiszta szállás. Mindent nagyon élveztünk, bárkinek szívesen ajánlom! A kehidai fürdő pedig igazán színvonalas, szinte elrepült a két nap, máskor is boldogan jönnék.

Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.744 - 18.675,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-5 éjszaka 12.264,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, masszázskuponnal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kehida Termál Hotel
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 18.020 - 29.324,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 6.950,-Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, masszázs kedvezménnyel, kerékpár-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.10.13-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2-7 éjszaka 11.193,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szerelemlakattal, meglepetéssel, fürdőbelépővel, hajózással, masszázsfotel használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Malomkert Kehida Apartmanház
Dominika Apartman
Érvényes: 2020.08.24-ig
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Érvényes: 2019.10.22-ig

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Gosztola
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)
Szívek szállodája-romantikus wellness - extra kedvezménnyel (min. 2 éj)

KehidakustányX