Hertelendy Ház Kehidakustány

Hertelendy Ház Kehidakustány
Hertelendy Ház KehidakustányHertelendy Ház Kehidakustány
Hertelendy Ház KehidakustányHertelendy Ház Kehidakustány

Hertelendy Ház Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál Hotel, Gyógy- és Élményfürdő komplexum részeként a Hertelendy Ház huszonnégy szobával, családias hangulattal áll a vendégek rendelkezésére.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hertelendy Ház Kehidakustány vélemények

Kiváló 2023. január 15.a párjával járt itt
Januárban 6 napot töltöttünk a Hertelendy Házban, ahol már többször jártunk a hotelban. A szállás csendes, nyugodt. A szállással, a fürdővel és az ellátással maximálisan elégedettek vagyunk. A személyzet udvarias és segítőkész.
Idén a szállodában ünnepeltem a születésnapomat, A vacsora végén egy tortával kívántak az ott dolgozók boldog születésnapot. Nagyon megható volt számomra, amit ezúton is köszönök.
2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Nem tették egyértelművé hol kell bejelentkezni a szállásra, de viszonylag hamar sikerült bejelentkezni. A recepciós hölgy nagyon készséges és kedves volt. Az előtér nagyon profi kialakítású volt a házban. A szoba tiszta, modern és tágas ággyal várt minket. A ház wellness szolgáltatása is megfelelőnek tűnt, bár a jakuzzi egyik funkciója nem működött és igencsak penészes volt a plafon.
Kiváló 2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
15 hónapos kislányunk első nyaralása volt, hatalmas élmény volt Neki is, és természetesen nekünk is! Az ételek mind reggeli, mind vacsora tekintetében is nagyon finomak voltak, bőségesek. Mindenkinek volt a fogára való! Most voltunk itt először, de nem utoljára!! Mindent nagyon köszönünk!!
Kiváló 2016. november 16.a párjával járt itt
Érkezésünk kissé kalandosra sikeredett, mert nehezen találtuk meg a helyet. Talán hasznos volna egyszerűen a szálloda recepcióra irányítani az érkezőket. A személyzet messzemenően udvarias, a hivatalos check-in előtt 4 órával megkaptuk a szobát, pedig nem is kértük. Az étkezés páratlanul bőséges, az ételek finomak, a kiszolgálás hibátlan.
Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
A legcsapadékosabb júliusi napokat töltöttük Kehidakustányban, de az eső sem tudta elmosni a jókedvünket. Imádtuk a Hertelendy-ház lobbijának teázóját, nem győztünk választani a Hotel bőséges reggeli- és vacsora kínálatából. Kisebbik gyermekem rizst rizzsel evett és tökéletesnek találta minden változatát.
Kiváló 2016. június 10.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztünk magunkat!Mindennel meg voltunk elégedve.Ha lehetőségünk lesz rá biztos hogy visszamegyünk minnél elöbb.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk!
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Egyszerűen nincs mit részletezni . A megérkezésünktől a távozásunkig tökéletes volt az ellátás ,a reggeli vacsora . Gyula névnapkor érkeztem párommal , vacsora elfogyasztása után főpincér távozásunk elött felköszöntött névnapom alkalmából . Úgy gondolom figyelemre méltó cselekedet volt részéről , nagyon meglepődtünk párommal , mind emellett jó érzés töltött el . Köszönöm
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
Hol is kezdjem? ? Megérkezéskor a házhoz tartozó parkoló sorompóval védett,kódos bejutás! ! Nagyon jó! Irány a főépület,bejelentkezés, a szálloda hall-ja és a recepciós személyzet kiváló,készséges! Kártyák,óra átvétel rendben,vissza a házhoz. Már beenged a sorompó,kóddal! A házban egy kedves idős pár megmutatja hol a szobánk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
Tavaly szeptemberben jártunk itt. A kehidakustányi termálfürdőhöz tartozó Hertelendi házat választottuk, amit egyáltalán nem bántunk meg. A ház a fürdőtől kb. 150 méterre van, így a fürdéshez, étkezéshez sétálni kell. Ez az egyetlen hátrány/előny(? ), hiszen így a szállásunk rendkívül csendes helyen volt, kitűnően lehetett pihenni.
Átlagos 2014. június 5.a párjával járt itt
Nagyon szép, családias image, a szobák 90%-a nagyon jó. A lenti konyha részen sajnos nem lehet kávét főzni, azért a hotel részre kell bemenni, de finom tea mindig kapható! Szép a díszítés, hangulatos és kellemes. A szobák melyekhez van terasz a kilátás nagyon csodálatos, sok szeretettel ajánljuk!