Triász Aparthotel Kehidakustány

Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Triász Aparthotel Kehidakustány vélemények

2017. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, de a foglaláskor említhették volna hogy a szoba a bolingterem felett van, és 0-24 óráig bérbe adják. Három gyermekkel mentünk pihenni és minden gurítás olyan volt mintha a szobán ment volna végig a golyó. Ezt leszámítva tiszta, igényes szállás biztosítottak, szuper reggelivel!
Gyenge 2017. augusztus 12.a párjával járt itt
Jó véleményeket olvastam róla,ezért választottam. Az épület kívül-belül erős felújításra szorul(leragadtak kb. a 70-es években). A tisztaság sem volt hibátlan. A klímáért külön fizetni kellett,amit csak ott tudtunk meg. A "svédasztalos"reggelihez nem volt kávé,ha korán mentünk akkor volt hely és választék is.
Átlagos 2017. július 3.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt 2 éjszakát. Egy kuponos utazás volt ez, az ár teljesen értékarányos volt. Reggelis ellátás volt, amire egyik reggel elég sokat kellett várni, de egyébként finom volt, a választék egy aparthotelhez mérten megfelelő. A szobánkat kérésre cserélték, ugyanis előzőleg jeleztük, hogy kádasat szeretnénk.
Átlagos 2017. január 2.a párjával járt itt
Tágas, tiszta szoba. kedves személyzet, bár túl nagy a leterheltségük.
Zavaró volt az információhiány- mindig üres recepció, legalább üzenet kiírás(pl. szilveszteri programhoz indulási idő, jan. 1-én a későbbi reggeliztetésről infó).
Nem mindig volt melegvíz.
Az épületben sok helyen láttunk vizesedést a folyosókon, lépcsőházban- beázás, csőtörés? Ez nem befolyásolta a pihenésünket, de oda kell figyelni rá.
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Megérkezésünkkor nagyon készségesek, kedvesek voltak. A reggeli finom és bőséges, amint valami elfogyott az asztalról, azonnal pótolták. A szoba tiszta, a személyzetnek kifogástalan a modora. Amit negatívumként elmondhatok: az ágy és a párna nem volt kényelmetlensége. Más "rosszat" nem tudok. Szívesen ajánlanám, ajánlom másoknak! ! !
Átlagos 2016. március 8.a párjával járt itt
Annak ajánlom aki mindennap étterembe szeret enni, mi fürdés után csak pihenni akartunk a Triászba, --de hiába vittünk főételt arra a pár napra, a konyha felszereletsége nincs meg!--sem tea, sem kévéfőző, és ami fontos MIKROHULLÁMÚ melegitőSEM VOLT a SZOBÁBAN, én lépcsőzni nem tudok, sajnos csak a pincébe volt Mikrove!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. december 31.gyerekekkel járt itt
2015. decemberében mentünk el családdal és több baráti párral a Triász aparthotelbe. Mivel több kisgyermek is volt a társaságba és úgy volt meghirdetve,hogy bababarát szálloda,ennek ellenére volt 1db utazóágy és 1db etetőszék. A szobákba csöpögtek a konyhai csapok,a reggelik kávé nélkül teltek,mivel a svédasztalos reggelihez nem jár a kávé.