Triász Aparthotel Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Petőfi Sándor u. 10.

Triász Aparthotel Kehidakustány a térképen

Szállások Kehidakustány városában
Wellness csomagok Kehidakustány városában

Triász Aparthotel Kehidakustány vélemények

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 22.
December közepén töltöttünk négy éjszakát az aparthotelben. Ár érték arányban rendbe volt, nem vártunk se többet se kevesebbet! Talán a reggeli volt nagyon szerény választékú, így a negyedik nap már unalmas. . . . Szerencsére szinte üres volt a szálláshely, így tudtunk pihenni, nem volt semmi zavaró!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ár-érték arány miatt választottuk, nem volt meglepetés az értékelések alapján hova megyünk, viszont kellemes csalódás volt ahhoz képest amennyire lehúzzák a helyet. . . nem volt gondunk a tisztasággal (vízkő ugyan előfordult, de minden más rendben volt). Alvásra tökéletes, reggeli is rendben volt, volt választék.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az apartmanban nem folyt a csapból a víz, A fürdőben cm-es vastagon állt a vízkő. Evőeszközök nem voltak. A recepción büdös volt valamilyen erős szagtalanítótól. A tulajdonos barátságtalan volt. Az ágyak kényelmetlenek voltak.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Talány számunkra, mi okból engedheti meg manapság egy szállásadó, hogy ennyire nemtörődöm módon bánik a vendégekkel. A fő problémánk ezzel volt, és akkor még nem beszéltünk a kényelmetlen ágyról, tisztaság hiányáról, az egész épületet átjáró kellemetlen szagról, a svédasztalos reggeliről-ez volt a tejszínhab a tortán! ! !

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó véleményeket olvastam róla,ezért választottam. Az épület kívül-belül erős felújításra szorul(leragadtak kb. a 70-es években). A tisztaság sem volt hibátlan. A klímáért külön fizetni kellett,amit csak ott tudtunk meg. A "svédasztalos"reggelihez nem volt kávé,ha korán mentünk akkor volt hely és választék is. Ruhaszárító nem volt,pedig oda mindenki fürödni megy.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal töltöttünk itt 2 éjszakát. Egy kuponos utazás volt ez, az ár teljesen értékarányos volt. Reggelis ellátás volt, amire egyik reggel elég sokat kellett várni, de egyébként finom volt, a választék egy aparthotelhez mérten megfelelő. A szobánkat kérésre cserélték, ugyanis előzőleg jeleztük, hogy kádasat szeretnénk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor nagyon készségesek, kedvesek voltak. A reggeli finom és bőséges, amint valami elfogyott az asztalról, azonnal pótolták. A szoba tiszta, a személyzetnek kifogástalan a modora. Amit negatívumként elmondhatok: az ágy és a párna nem volt kényelmetlensége. Más "rosszat" nem tudok. Szívesen ajánlanám, ajánlom másoknak!!!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Annak ajánlom aki mindennap étterembe szeret enni, mi fürdés után csak pihenni akartunk a Triászba, --de hiába vittünk főételt arra a pár napra, a konyha felszereletsége nincs meg!--sem tea, sem kévéfőző, és ami fontos MIKROHULLÁMÚ melegitőSEM VOLT a SZOBÁBAN, én lépcsőzni nem tudok, sajnos csak a pincébe volt Mikrove!

2015. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. december 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
2015. decemberében mentünk el családdal és több baráti párral a Triász aparthotelbe. Mivel több kisgyermek is volt a társaságba és úgy volt meghirdetve,hogy bababarát szálloda,ennek ellenére volt 1db utazóágy és 1db etetőszék. A szobákba csöpögtek a konyhai csapok,a reggelik kávé nélkül teltek,mivel a svédasztalos reggelihez nem jár a kávé.

Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
2-3 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korai bejelentkezéssel, késői kijelentkezéssel, szobaszéf és klíma használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.30.
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, két estére vacsorával, kerékpár használattal, kedvezményes masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.10-ig
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 8.900 - 9.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
5 nap/4 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.10.31.
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Dominika Apartman
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Petra Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Triász Aparthotel
Kehidakustány
2-3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, törülköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Liliom Apartmanház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 27.000,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.09. - 2020.04.14.
Öreghegyi Apartmanok
Vindornyalak
4 nap/3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KehidakustányX