Szablya Étterem Kerepes
2144 Kerepes, Szabadság út 90.

Szablya Étterem Kerepes a térképen

magyar, angol
Visa
Dreher Classic

Szablya Étterem Kerepes bemutatkozása

Éttermünk 2015. szeptemberében nyitotta meg kapuját, így már a szürke őszi napokon is egy meleg-családias hangulatú hellyel vártuk vendégeinket. A tulajdonos Bundik Szilveszter mesterszakács ötlete, hogy kardokon grillezett különlegességekkel, népszerű régi ételek újragondolt változatával lepi meg a betérőket. Így aztán "retro" ajánlatunkon kívül, minden étel összeállításában, elkészítési módjában akad egy izgalmas csavar ettől válva egyedivé.
Kora tavasztól késő őszig grillteraszunk is nyitva áll, ahol az érdeklődők szeme láttára forognak sütőkön a kardokra fűzött húsok.
Éttermünk kiváló technikai lehetőséggel rendelkezik üzleti megbeszélések vagy épp baráti összejövetelek szervezésére, de szeretettel várjuk a kisgyermekes családokat is.

Szablya Étterem Kerepes képei

Szablya Étterem Kerepes vélemények

Mazsola63 TOP szállásértékelő
Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 3. - 4 látogató hasznosnak vélte
Kifejezetten BBQ húsai kipróbálása érdekében mentünk a Szablyába, bár az étlap szerint rengeteg más finomság is van. Azért ettünk levest is, a húsleves és a vargányás burgonyakrémleves is nagyon finom volt. A húsok közül a császár és az oldalas szintén nagyon finom, porhanyós volt, érződött rajtuk a BBQ füstösség.

Mobilról küldte. | 2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
A kiszolgálás nagyon kedves ,gyors és precíz. Az ételek nagyon ízletesek és szépen feltálaltak. Több alkalommal voltunk már itt , eddig sosem csalódtunk!:) köszönjük az élményt.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 6.
Leginkább rendelni szoktam,mivel mozgáskorlátozottként nehéz eljutnom bárhová.Viszont mikor személyesen is az étterem vendége voltam boldogan nyugtáztam a teljes odaadó figyelmet.Kiváló ételekkel,jó ízvilággal találkoztam mint megrendelő,mint helyben fogyasztó.Ár-érték arányt teljesen megfelelőnek ítélem.Merem ajánlani ha bár ki egy jót akar enni.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Többször voltunk már az étteremben és szoktunk menüt is enni. Az anyáknapi meglepetés ebéd amit a gyerekeimmel fogyasztottunk el nagyon finom volt és bőséges. Eddig bár mikor betértünk frissen volt elkészítve az étel és nagyon ízletes. A tálalás is izléses, habár a pincéreket nem irigylem, mert elég nehezek a tányérok.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 10.
Fenomenális ! A feleségemmel fedeztük fel és tény hogy sok sőt rengeteg étterem van ma magyarországon de ilyen nincs még egy ez egyedi mind az étel és az emberek megéri ide betérni nekünk egy igazán szinvonalas kellemes és ételben verhetetlen hely!!!
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gödöllőről tartottunk visszafelé a fővárosba, és útközben szerettünk volna megállni enni a családdal. Amit az internetes térkép mutatott, azt nem találtuk meg, talán már bezárt az a hely, így amikor az út mellett megláttuk a Szablya Éttermet, próba szerencse alapon tértünk be ide. A teraszon többféle kerti sütő, grillező, vaslap szerkentyűket láttunk, de már nem voltak beüzemelve.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Egy jó ebéd reménye. Családommal szombaton, október 15-én jártunk az étteremben. A pincér javaslatára mind a 4-en tarját rendeltünk. A pincér a 4 ital közül nem tudta megjegyezni, hogy ki mit kért. Három egyforma volt. Az étel az valami borzasztó volt. A melléklet paprikás krumpli olyan sós volt, hogy gyakorlatilag ehetetlen.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon kellemes ebédet költöttünk ezen a klassz helyen. Kicsi, barátságos. A tulajdonos készítette az ételeket, amik bárhol,megállnák a helyüket! BBq mennyei volt és omlott. Jó nevű helyek konyháit vezette, ami a beszélgetésünkkor kiderült. Az elmúlt évek legkellemesebb élményében volt részem. Aki teheti, álljon meg a székely kapunál!!!

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ballagás alkalmából jártunk családommal az étteremben! Nagyon finom és bőséges ünnepi ebédet fogyasztottunk el eme családias étteremben.Figyelmes kiszolgálás, az étel minőség kiváló! Máskor is ide jövök a családommal!Hihetetlenül jók az ételek, hangulatos, barátságos hely. Bármikor bárkinek ajánlanám:)

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az olasz barátainkkal jártunk az étteremben, hihetetlenül jók az ételek, hangulatos, barátságos hely. Bármikor bárkinek ajánlanám:)

Legnépszerűbb csomagok Kerepesen és környékén
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.710 - 26.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2021.05.07. - 2022.01.09.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Central Hotel 21
2 nap/1 éjszaka 10.959,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Impulso Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.278,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.933 - 28.650,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2022.05.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 21.579 - 30.849,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot kölcsönzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.12.22.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 21.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.
Panni Pihenőház
2 nap/1 éjszaka 4.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 18.491 - 50.493,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2022.12.31.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 18.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, szalonjátékok használatával, parkolással
2021.04.30. - 2021.05.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.713,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.

Szállodák Kerepes környékén
Hotel Aquarell Kerepes
Tó Wellness Hotel Kerepes
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Wellness Pihenés (min. 2 éj)

Szablya Étterem KerepesX