Apetito Étterem Keszthely
8360 Keszthely, Rákóczi u. 16.

Apetito Étterem Keszthely a térképen

Apetito Étterem Keszthely vélemények

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebédelni tértünk be , már előző esti sétánkkor találkoztunk az étteremmel , és már akkor is tetszetős volt . Sarkon található , tele mediterrán növényekkel , párnázott modern kerti bútorral , és ami ilyenkor a lényeg( 30 fokban ) nap elleni védelemmel . Este még ki is van világítva , kis lámpákkal . Nem csalódtunk. Gyümölcslevest , húslevest gazdagon kértünk .

H. Ágica TOP étteremértékelő
H. Ágica TOP egyébhely értékelő
H. Ágica TOP fotófeltöltő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16.
Voltam már itt korábban is, de akkor még más néven futott az étterem. Szerencsére jót tett neki a változás. A berendezés otthonos, kellemes, az étlap jól átlátható, és a pincérnőnk is segítőkész, szimpatikus volt. A tálalás gusztusos, egyetlen ami nem tetszett, hogy minden langyos volt. Az ételek finomak voltak, az adagok hatalmasak- desszertre már nem volt kapacitásunk.

2015. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi rendezvényt tartottunk ott májusban. Előre foglaltunk asztalt, bár nem voltunk sokan, meglepetésünkre egy külön teremben terítettek meg nekünk! A felszolgálóra picit várnunk kellett, épp elég sok vendégük volt. A várakozás azonban megérte, nagyon finoman elkészített ételeket ettünk. A leves is, és a főételek is nagyon ízletesek voltak.
2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 6.
Igényes helynek gondolom az Apetito Éttermet. Az ételek nagyon ízletesek, egyedi módon vannak elkészítve odafigyelve a minőségre, a kiszolgálással teljes mértékben meg vagyok elégedve, kifogástalan, és számomra fontos a hangulatos légkör, amit itt megtaláltam. Többször jártam már az étteremben, eddig még sohasem csalódtam! Visszatérő vendégként rám számíthatnak!

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 4.
Amikor erre a helyre először beléptem,rögtön éreztem,hogy ide többször is vissza fogok térni!A hely atmoszférája harmóniát sugároz magából,jó ízlést és kreativitást tükröz.A kiszolgálás valóban kitűnő és mindemellett az ételek minőségével is nagyon elégedett vagyok!Gratulálok a helyhez!És ajánlom mindenkinek!

2014. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 23.
11. 50 kor mentem be a feleségemmel ebédelni. A kiírt három menüből már egy elfogott a pincérhölgy szerint. 11. 55 kor leadott kettő menü rendelést 12. 40 re fel is szolgálták
mindemellett az ételek langyosak voltak. Az egész étteremben velünk együtt 11 vendég volt. Fizetni asztalnál nem lehetett a pulthoz kellett menni.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 1.
Fantasztikus felújított környezettel, egyedi stílussal, kíváló ételekkel és finom koktélokkal szembesültünk ebben az étteremben! Màr jártunk itt régebben akkor is jó volt, de most kiváló. Mindenkinek bátran ajánljuk!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mediterrán jellegű étterem, a berendezése kellemes, hangulatos. A itallap elavult, szerepelt rajta olyan sör is, amit már nem forgalmaznak. Jó választéka van a tengeri ételekből. A pizza nem helyben készül, a bárányérme pedig nem érme alakú. De ettől függetlenül az étel finom. Akiket az apróbb hiányosságok nem riasztanak el, azoknak bátran ajánlom ezt az éttermet, mert az ételben nem fognak csalódni.

Legnépszerűbb csomagok Keszthelyen és környékén
Nussbaum Panzió
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2020.08.21.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 14.760 - 19.755,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, széf használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.23.
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 12.100,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.26. - 2020.02.28.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
5 nap/4 éjszaka 13.585 - 37.720,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.26.
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
2020.04.29. - 2020.09.26.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Malommúzeum megtekintéssel, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Wellness Hotel Viktória
Nagyatád
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, erdei kisvasutazással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3-4 éjszaka 18.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti programokkal, borkóstolással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Viktória Keszthely
Hunguest Hotel Pelion  Keszthely
Palace Hotel  Keszthely
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Apetito Étterem KeszthelyX