Muskátli Kávézó Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Muskátli Kávézó Keszthely vélemények

Gyenge 2018. július 4.a párjával járt itt
Az árnyékot adó fa alatt néhány asztal, székkel kívül, egy jellegtelen fagylaltos pulttal, bent kávézónak megfelelően tágas két terem, jellegtelen berendezéssel és színekkel, a falon modern festő megvehető képei, a süteményes pultban közepes választék. Az egyszemélyes női mosdó nem kelti a tisztaság érzetét, és a kinti asztalok fémborítása sem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 28.barátokkal járt itt
A Keszthely sétáló utcáján lévő, turisták által rengeteget látogatott helytől az ember elvárná, hogy tudjon kártyával is fizetni, de itt készüljünk készpénzzel! A kiszolgálás udvarias, megfelelő. A sütipult sütijei mind jól néztek ki, a választott piros gyümölcsös rizstortám friss volt, és finom. Az ital, kávé és forrócsoki választék is kielégítő.
Gyenge 2016. szeptember 17., csoporttal járt itt
A hely a sétálóutca főtér felőli szakaszán helyezkedik el, nincs kifejezetten az előtérben, csendben beleolvad a környezetébe. Csak egy fagylaltpult jelzi, hogy ott mégis van valami. Egy társasággal ültünk be a kávézó belső vendégterébe. Korábban már párszor ettem ott fagyit azzal nem volt semmi baj, de bent még sosem jártam.
Átlagos 2015. augusztus 17.barátokkal járt itt
A Muskátli kávézó a keszthelyi sétálóutcában a „semmi extra” jelige alatt működik. Jómagam limonádét voltam kénytelen inni, mert a három napos turné során eljött az én időm is, három fős csapatunkból mindenki egy napra vállalta a vezetés a hálátlan feladatát. Szó, ami szó, korrekt volt a limonádé (4 dl 650 ft).
Muskátli Kávézó Keszthely - BelsőMuskátli Kávézó Keszthely - Étel/italMuskátli Kávézó Keszthely - Étlap/itallap