Apartmanház Toldi 68 Keszthely
8360 Keszthely, Toldi u. 68.

Apartmanház Toldi 68 Keszthely a térképen

Apartmanház Toldi 68 Keszthely értékelése:

10. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
184. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Apartmanház Toldi 68 Keszthely bemutatkozása

Keszthely keleti részén (Zámor) nyugodt környezetben 2009-ben épült igényes mediterrán jellegü épületben 52 m2-es apartman max.6 fő részére teljesen felszerelve várja vendégeit. 2 háló, nappali, konyha-étkező, fürdő, 25 m2 fedett terasz + kert, balatoni strandtól 80 m, városközponttól 1500m, Hévíz thermálfürdőtől 6 km.

Apartmanház Toldi 68 Keszthely képei

Szállások Keszthely városában
Wellness csomagok Keszthely városában

Apartmanház Toldi 68 Keszthely vélemények

Mobilról küldte. | 2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Minden szempontból tökéletes választás! Szép, tiszta, rendezett és megfelelően felszerelt appartman. Őszi-téli pihenésre is kiválóan alkalmas, mert van kandalló, ami bekészítve várt ránk. A tulajdonos hölgy kedves és segítőkész. Biztos, hogy jövünk még.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két év elteltével, idén ismét Keszthelyen nyaraltunk a családdal (2fenőtt és 2gyerek), immáron kiegészülve Nimród fiúnkkal. Szállás tekintetében nem jöhetett szóba más csak ez az apartmanház, ami minden igényt kielégítően fel van szerelve, gondolva a kisgyerekkel érkezőkre is (fürdetőkád, etetőszék, kiságy, stb.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 gyerekkel nyaraltunk itt. Kiválóan elhelyezett házak. Nem zavaró egy másik család ott tartózkodása. A ház és a kert tiszta és rendezett. A házigazda figyelmes, de nem tolakodó. A strand nagyon közel van és nyugis, árnyas. Szerettünk itt lenni, de érdemes minél hamarabb foglalni, mert szerintem nyárra már most sincs hely. Ez sokat elárul. . .

2016. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 21.
Évek óta járunk Keszthelyre pihenni, nyaralni. Több apartmant és szállodát is kipróbáltunk de megtaláltuk a tökéletes helyet! A kedves fogadás után egy kényelmes, tiszta, családbarát ház fogad minket, ami nemcsak otthonos, de jól felszerelt is! Strand nagyon közel!! Kiscsaládosoknak is tökéletes választás, jól felszerelt! Csak ajánlani tudom!!!

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18.
Keszthelyen már többször nyaraltunk, de idén találtunk csak rá erre a gyönyörű apartmanra közel a Balaton partjához. A tulaj nagyon kedves és segítőkész, az apartman tiszta, kényelmes, jól felszerelt, és szép környezetben található. Külön pozitívum, hogy van gyerekágy, és babakád is, így kisgyerekes családoknak is ideális. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 19.
Sokadik nyarunkat töltöttük itt, nagyon megszerettük a helyet! Remekül felszerelt, komfortos, tiszta a ház, szép kert és terasz van hozzá. a strand közelsége vonzó, de hűvösebb időben is rengeteg programra van lehetőség a közelben!
Kedves és szolgálatkész a tulajdonos! jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Gyerekekkel kifejezetten jó választás a ház!

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 8.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk itt. Mindig kedves vendéglátás fogad minket, az apartman tiszta és kényelmes, a kert tágas, a teraszok árnyékosak, a strand nagyon közel van. Szuper hely, csak ajánlani tudom. Fűtés is van, télen is hangulatos hely.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. júliusban töltöttünk itt egy csodálatos hetet családommal. A hely nagyon szép, nyugodt,csendes környezet. A ház berendezése modern,higénikus minden igényt kielégít. A kert ápolt rendezett. A tulajdonos nagyon kedves és segítőkész. Kerékpárral pár perc alatt elérhetők a bevásárlóközpontok, a belváros és a környező települések.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
A ház minden igényt kielégítően, hangulatosan és igényesen berendezett. A kert folyamatosan gondozott és ápolt, mediterán hangulatot idéző. A környék csendes, a Libás strand (homokos parttal, játszótérrel, rendezett környezettel, (kis)gyerekeseknek kimondottan ajánlott) nagyon közel van. Rendkívül vendégszerető, kedves, segítőkész házigazdát sikerült megismernünk!

2013. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Spuri Öböl Félmaratonra érkeztünk családommal egy pár napra ebbe a csodálatos apartmanház "Madárka" apartmanjába. A ház és környezete a tulajdonos kifinomult ízlését hűen tükrözi. Egy igazán ízlésesen berendezett, patyolat tiszta, minden igényt kielégítő, jól felszerelt, otthonos környezetben találjuk magunkat már az első percben a megérkezésünkkor.

Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, éjszakai pezsgőfürdővel, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Hotel Bacchus
5 nap/4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szoba bekészítéssel, egy órás sétahajózással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
2020.06.24. - 2020.08.20.
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.09.30.
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.610 - 12.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Kristály Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand és múzeum belépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Admiral Panzió
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, kedvezményes kerékpár-kölcsönzéssel és jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 11.150 - 20.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.10. - 2020.09.30.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Ensana Thermal Aqua
5 nap/4 éjszaka 20.200 - 22.300,- Ft/fő/éj között: all inclusive light ellátással, fürdőrészleg és a fitness terem használattal, W-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig

Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

KeszthelyX