Apartmanház Toldi 68 Keszthely

Apartmanház Toldi 68 Keszthely
Apartmanház Toldi 68 KeszthelyApartmanház Toldi 68 Keszthely
Apartmanház Toldi 68 KeszthelyApartmanház Toldi 68 Keszthely

Apartmanház Toldi 68 Keszthely bemutatkozása

Keszthely keleti részén (Zámor) nyugodt környezetben 2009-ben épült igényes mediterrán jellegü épületben 52 m2-es apartman max. 6 fő részére teljesen felszerelve várja vendégeit. 2 háló, nappali, konyha-étkező, fürdő, 25 m2 fedett terasz + kert, balatoni strandtól 80 m, városközponttól 1500m, Hévíz thermálfürdőtől 6 km.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Apartmanház Toldi 68 Keszthely vélemények

Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
Október elején töltöttünk itt egy fantasztikus hetet kettesben a párommal és egy nagy testű képzett kutyával. A hely kiválóan alkalmas a pihenésre, kikapcsolódásra. Kicsit mediterrán hangulat, tisztaság, rend, nagyon kedves háziasszony, rendezett kert várt bennünket, mindenkinek jó szívvel ajánlom a helyet.
Kiváló 2013. szeptember 21.a párjával járt itt
Fantasztikus napokat töltöttünk el egy szeptemberi hétvégén a keszthelyi apartmanházban. Az igényes berendezés, és ápolt kert hozzájárult a tökéletes kikapcsolódáshoz. Valóban azt a szolgáltatást kaptuk ami a weboldalon volt meghirdetve. Nem csak a nyári napokban, hanem főszezonon kívül is érdemes ide ellátogatni, mert a város sok érdekes programmal kecsegtet.
Kiváló 2013. szeptember 21.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el néhány napot ezen a szálláshelyen. Az apartman nagyon szép, igényes és nagyon csendes helyen van, minden adott a nyugodt pihenéshez, kikapcsolódáshoz. A tulajdonos kedves, segítőkész. Az apartmanhoz közel található egy étterem, ahol nagyon finom ételek közül választhattunk.
Kiváló 2013. szeptember 8.a párjával járt itt
Mi Szeptember első hetében voltunk a párommal meg a barátainkkal nagyon szép ház nagyon közel van minden hozzá röviden ennyi mindenkinek ajánlani bírom nem fog senki csalódni mert hihetetlen szép a ház és a hely ha tehetném még mindig ott lennék de sajnos a munka közbe szólt nem tudom mér szavakba önteni mennyire jó hely szerintem sokan menjenek el ide nem fognak csalódni